Kimsey-House Henry, Kimsey-House Karen,: Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růs

Značka: Náš kód: 100002442491
 Kimsey-House Henry, Kimsey-House Karen,: Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růs

Partnerský prodej

Kimsey-House Henry, Kimsey-House Karen,: Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růs

Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem – objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Celý popis

314

314 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 389 Kč, Ušetříte 75 Kč (19 %)

Popis

Popis produktu

Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem – objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Naučíte se ko-aktivnímu přístupu k hodnotám, stanovování cílů, dosahování životní rovnováhy a sebeřízení. Zjistíte, jak přistupovat k omezujícím vzorcům chování, které se často nejsilněji projevují právě ve chvíli, kdy klient potřebuje odvahu, aby zvládl riziko spojené se žádoucí změnou. Předložíme vám osvědčené strategie, které lidem pomáhají neuhýbat z cesty a překonávat návyky, které brání v naplnění životních plánů a snů. Informace a příklady v této knize jsou sice určené především profesionálním koučům, nicméně dovednosti a porozumění, které z nich vyplývají, se dají použít téměř v jakémkoli vztahu – v práci, v rodině, mezi přáteli, či při vedení týmů.

Třetí vydání Ko-aktivního koučinku posouvá model na novou úroveň, poskytuje nástroje a techniky, jež vedoucím pracovníkům na všech úrovních společnosti umožňují stát se kouči, kteří zaměstnance dokáží dovést k co nejlepším výsledkům v práci i osobním životě. Odhalte klíč k rozvoji jedinečných lídrů, kteří pracují týmově a dávají sílu celé organizaci, a nechte se ko-aktivním přístupem inspirovat i ve svém osobním životě.

  • počet stran: 208
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 10.10.2017
  • šířka: 137mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 262g
  • ISBN: 978–80–7370–394–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Kimsey-House Henry, Kimsey-House Karen,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Synergie