Lien Kathy: Úspěšní obchodníci - Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře

Značka: Náš kód: 100002112160

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lien Kathy: Úspěšní obchodníci - Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře

Společnost FXstreet.cz právě vydává v českém překladu další světový bestseller z oblasti obchodování na finančních trzích – jednu z nejprodávanějších knih od Kathy Lien. Celý popis

557

690 Kč
557 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002112160

Popis

Popis produktu

Společnost FXstreet.cz právě vydává v českém překladu další světový bestseller z oblasti obchodování na finančních trzích – jednu z nejprodávanějších knih od Kathy Lien. Obsahuje sérii rozhovorů Kathy Lien s nejúspěšnějšími obchodníky na finančních trzích. Tato kniha se stala inspirací pro tisíce čtenářů po celém světě. Setkáte se v ní s příběhy obyčejných lidí, kteří dokázali zbohatnout díky systematickému dodržování konkrétních pravidel v tradingu. Bez ohledu na jejich povolání jsou dnes úspěšnými obchodníky a investory. V této knize vám budou představeny jejich obchodní přístupy a strategie, které vám pomohou pochopit, jak lze pomocí vlastní píle dosáhnout úspěchu ve zdánlivě složitém světě burzovního obchodování.

Obchodování na finančních trzích (trading) je souboj mezi obchodníkem a trhem. Ovšem i když nepatříte mezi profesionály, nutně to neznamená, že v tomto souboji nemůžete zvítězit.

Kniha Úspěšní obchodníci přináší rozhovory s dvanácti obyčejnými lidmi, kteří se díky vynaloženému úsilí stali špičkovými tradery, a ukazuje tak, že porazit profesionály z Wall Street v jejich vlastní hře můžete i vy.

Naleznete zde nejen užitečné poznatky a praktické rady, ale důkladněji se také seznámíte s dvanácti úspěšnými obchodníky, například z oblasti akcií, futures či forexu, a dozvíte se, jaká cesta u nich vedla k mimořádným ziskům.

Knihu lze využít rovněž jako praktickou příručku – obsahuje řadu strategií, s jejichž pomocí je možné dosáhnout úspěchu na dnešních finančních trzích. K tomuto cíli mohou vést obchodní a investiční přístupy všech zpovídaných traderů.

  • počet stran: 380
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 30.11.2017
  • šířka: 152mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 560g
  • ISBN: 978–80–906252–0–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Lien Kathy
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel FXstreet.cz