Milan Mikuláštík: Manažerská psychologie

Milan Mikuláštík: Manažerská psychologie


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kniha, kterou právě držíte v rukou, vychází již ve třetím, upraveném vydání a je určena především jako psychologické vádemékum pro manažery a podnikatele z různých oborů. Celý popis

386
429 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
386 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019139095

Popis

Popis produktu

Kniha, kterou právě držíte v rukou, vychází již ve třetím, upraveném vydání a je určena především jako psychologické vádemékum pro manažery a podnikatele z různých oborů. Ocení ji však také studenti vysokých škol, kteří se připravují na řídicí práci a jimž může sloužit i pro samostatné studium.

Znalosti psychologie jsou často podceňovány. Všechny úspěchy, veškerý rozvoj jsou však závislé na tom, jak pracujeme s lidmi. Mnozí ekonomové považují za nejdůležitější schopnosti analytické a finanční. Technici zase preferují technické nebo technologické aspekty a tímto přístupem vnímají i své spolupracovníky. Zvládání sebe sama, porozumění sobě, ale také jiným lidem, je bráno jako něco okrajového, bezproblémového, případně nevýznamného. Opak je ale pravdou. Manažer nebo podnikatel může být úspěšný pouze tehdy, když dovede s lidmi jednat, organizovat je, komunikovat s nimi. Jestliže má jejich důvěru, dovede je motivovat a nadchnout pro společné cíle. Publikace tak odpovídá na otázku, jak tyto principy uvést do reality.

  • Datum vydání: 01. 08. 2015
  • Počet stran: 344
  • ISBN: 978–80–247–4221–2
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Milan Mikuláštík
Typ(vazba) brožovaná
Jazyk česky