Sociální kompetence

Sociální kompetence


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kniha „Sociální kompetence" je souhrnem základních informací především z psychologie (částečně i ze sociologie a kulturní antropologie), které jsou určeny pro studenty managementu a ekonomie ale také pro manažery, ekonomy a podnikatele v hospodářské .. Celý popis

428
498 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
428 Kč
Skladem u partnera 5 kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034158239

Popis

Popis produktu

Kniha „Sociální kompetence" je souhrnem základních informací především z psychologie (částečně i ze sociologie a kulturní antropologie), které jsou určeny pro studenty managementu a ekonomie ale také pro manažery, ekonomy a podnikatele v hospodářské praxi.

Práce manažera vyžaduje znalosti z těchto oborů, protože pracuje s lidmi, kteří jsou individuálně odlišní. Měl by být citlivý ve vnímání, umět naslouchat, řešit mezilidské problémy ve vztazích. Měl by umět komunikovat.

Knihu je možno rozdělit do několika základních okruhů:

selfmanagement, osobnost, motivace a tvořivost, řízení, rozhodování a organizování, psychologie práce – pracovní výkon, inženýrská psychologie a ergonomie, psychologie trhu, problémy komunikace. Jedná se o základní znalosti potřebné pro seberozvoj, pro práci s lidmi a znalosti pro spolupráci s experty v oblasti psychologie. Tyto znalosti byly dříve a mnohdy jsou i nyní v některých společnostech podceňovány.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Milan Mikuláštík
Typ(vazba) Brožovaná
Vydavatel Eurokódex
Jazyk česky