The Beastess: Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe

Značka: Náš kód: 100000714573
 The Beastess: Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe

Partnerský prodej

The Beastess: Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe

Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou vlastní cestu. Celý popis

204

204 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 239 Kč, Ušetříte 35 Kč (14 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou vlastní cestu. Co je tou hlavní ingrediencí, která dělá i nedokonalý život krásným, se dozvíte v této knize.

Doba na nás klade čím dál větší požadavky: měli bychom dosahovat nadprůměrných výkonů v práci, vydělávat co nejvíce peněz, neustále stoupat po společenském žebříčku – a současně být vzornými partnery a rodiči, prožívat lásku podle hollywoodského vzoru a vypadat přitom jako vyretušované celebrity z obálek drahých magazínů. Když se nám to nedaří, neváháme si platit kouče či sebezlepšovací kurzy, abychom věděli, jak na to. Je to ale skutečně nutné? Opravdu chceme žít svůj život podle filmových hrdinů a psychologických příruček? A bude nás při tom vůbec někdo mít rád „takové, jací jsme“? To jsou otázky, na které vám odpoví tento poutavý průvodce do hlubin vlastního nitra.

  • počet stran: 152
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 19.1.2017
  • šířka: 144mm
  • výška: 8mm
  • hmotnost: 200g
  • ISBN: 978–80–247–5728–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor The Beastess
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Grada