Vojáčková (Konečná) Šárka: Deník jóga matky

Vojáčková (Konečná) Šárka: Deník jóga matky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Je rodinný život dostatečně duchovní? Nebo snad nikdy raději ani nemít rodinu a odebrat se do ášramu v Jižní Indii, když tolik toužím po Pravdě? To byly otázky, které se sem tam honily mou myslí. Celý popis
299 Kč
252 Kč
-15%
Partner: BOOKTOOK

Skladem u partnera 5+ kusů

11.5.2021 - 12.5.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera BOOKTOOK

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049510462

Popis

Je rodinný život dostatečně duchovní? Nebo snad nikdy raději ani nemít rodinu a odebrat se do ášramu v Jižní Indii, když tolik toužím po Pravdě? To byly otázky, které se sem tam honily mou myslí. Nakonec jsem zjistila jedno, odjet do Indie a přijet jako nový, dalo by se s nadsázkou říci skoro osvícený, člověk je jedna věc. To vám jde skoro samo, to mi věřte. Ale jak řekl jeden moudrý muž, tou pravou sádhanou, tedy duchovní praxí, je rodinný život. A měl pravdu. Kniha je sbírkou zamyšlení nad jógou filozofií a jednotlivými verši z posvátných knih staré Indie, které nacházím v denních situacích s malou Emou v náruči, s manželem chodícím časně ráno do práce, s hračkami po celém obýváku, s velkým prádlem a neumytými okny, stojíc u plotny či zalévajíc pokojovky, s jógovým studiem a s vlastními sny o své cestě.

Volně navazujeme na úspěšný předchozí titul autorky Deník moderní jogínky, vydaný po dívčím jménem Konečná. Tentokrát se autorka zaměřuje na praktikování jógy a jejích zásad během každodenních povinností spojených s péčí o dítě a chod domácnosti. Popisuje svoje zkušenosti během těhotenství a poté, co se jí narodila dcera. Jóga v jejím životě figuruje nejen jako fyzická aktivita, ale především také z psychické stránky, jako duchovní cesta, která jí pomáhá vyrovnávat se stresujícími situacemi, které přináší moderní život rodiny.

  • počet stran: 328
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 22.4.2021
  • šířka: 126mm
  • výška: 27mm
  • hmotnost: 400g
  • ISBN: 978–80–267–0893–3