kolektiv autorů: Umění C. G. Junga
777 Kč 661 Kč

Novinka

Bohatě ilustrovaný svazek shrnuje veškeré známé výtvarné dílo C. G. Junga – od kreseb přes knižní malby, obrazy až po dřevěné a kamenné sochy.

Ruiz Don Miguel: Hlas poznání
259 Kč 208 Kč

Novinka

Než se naučíme mluvit, je naší přirozeností milovat a být šťastní. Jako malé děti jsme naprosto autentičtí, protože jsou naše činnosti řízeny instinktem a emocemi.

Moravcová Iva: Zářit a nevyhořet
299 Kč 239 Kč

Novinka

Psycholožka Iva Moravcová má téměř 30 let zkušeností především s psychologií práce. Pomáhá nadnárodním firmám i drobným podnikatelům, vrcholným manažerům i řadovým zaměstnancům.

Michl Aleš: Jestřábi a holubice
259 Kč 208 Kč

Novinka

Jestřábi jsou ve finanční hantýrce centrální bankéři, kteří obezřetně hlídají inflaci, a to i za cenu vyšších úrokových sazeb a dražších peněz. Holubice se pak říká těm, co preferují rozkvět, ekonomický růst, nízkou nezaměstnanost a levné peníze.

Neff Vladimír: Filosofický slovník pro samouky neboli Antigorgias
448 Kč 336 Kč

Novinka

Je to tak – mnohá výtečná díla z dějin filosofie jsou málo srozumitelná i pro vysokoškoláka, a tím čtenáře i při jeho nejlepší vůli odrazují. Filosofický kompas ale často hledají velmi mladí lidé. Kam se tedy mají obrátit?

Bocheński Józef Maria: Slovník filozofických pověr
238 Kč 179 Kč

Novinka

Proslulý logik a filozof Józef Maria Bocheński (1902–1995), profesor univerzity ve Fribourgu, patřil k analytické filozofické škole (Whitehead, Wittgenstein) a světově se proslavil bestsellery „Cesta k filosofickému myšlení“ (německy 1959, česky Rozm

Santini Céline: Kincugi - Umění nápravy
399 Kč 339 Kč

Novinka

Kincugi je japonský způsob opravy rozbitého porcelánu pomocí práškového zlata. Den po dni, týden po týdnu, krok po kroku se objekt očišťuje, opečovává, opravuje a nakonec obohatí o zlato.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy životní pomoc.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy životní pomoc výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy životní pomoc akce.