Baričák Pavel "Hirax": Slabikář štěstí 4 - Strachy, vztahy, svoboda

Značka: Náš kód: 100004707351

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Baričák Pavel "Hirax": Slabikář štěstí 4 - Strachy, vztahy, svoboda

Plně důvěřujte svému srdci a rozumu. Vše je ve vás, všechny odpovědi. Postavte se na nohy a řekněte si: „Toto zvládnu!“ A zvládnete to!!! Toto je největší tajemství při jakékoliv bolesti, strachu, nemoci, nejistotě, těžké životní situaci. Celý popis

242

299 Kč
242 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004707351

Popis

Popis produktu

Plně důvěřujte svému srdci a rozumu. Vše je ve vás, všechny odpovědi. Postavte se na nohy a řekněte si: „Toto zvládnu!“ A zvládnete to!!! Toto je největší tajemství při jakékoliv bolesti, strachu, nemoci, nejistotě, těžké životní situaci.

Největší nepřítel žije totiž ve vás, protože když sami sobě podrážíte nohy, nadevše se oslabujete. Nejvíce podpory zvenčí se vám dostane, když uvěříte ve své schopnosti. Opusťte se, nechte vše na ramenou vašich zachránců (bohů, farářů, psychologů, doktorů, právníků, vlivných kamarádů, rváčů, přehnaného nebo falešného duchovna…) a vše půjde mnohem pomaleji a bolestněji, ani jen metr cesty si nezkrátíte.

Ano, je dobré žádat o pomoc, vždy však jde o ten správný poměr: ani se nepodceňovat, ani se nepřeceňovat. Nejen slzy, jinak se oslabíte. Nejen údery, jinak se vysílíte. Chce to spíše zdravou komunikací určit hranice.

Nesmírně mě těší, že nepotřebujete číst tyto věty, protože jste je už dávno objevili v sobě. Pouze jsem vám je připomněl, tak jak vy mně připomínáte mnoho jiného. Děkuji vám za to.

Autor

  • počet stran: 240
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 20.11.2018
  • šířka: 145mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 279g
  • ISBN: 978–80–89711–87–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Baričák Pavel "Hirax"
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel HLADOHLAS Group