DeAngelis Barbara: Volba lásky - Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým

Značka: Náš kód: 100003149266

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

DeAngelis Barbara: Volba lásky - Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým

Autorka Barbara De Angelis se vrací k tématu – láska a vztahy, díky kterému si získala řadu věrných, nadšených čtenářů. Tentokrát se na ně dívá jiným, hlubším způsobem. Celý popis

339

399 Kč
339 Kč
-15%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003149266

Popis

Popis produktu

Autorka Barbara De Angelis se vrací k tématu – láska a vztahy, díky kterému si získala řadu věrných, nadšených čtenářů. Tentokrát se na ně dívá jiným, hlubším způsobem. Popisuje lásku jako „nekonečné pole nejvyšší energie“ a pomocí hloubky této emoce ukazuje čtenářům nejrychlejší cestu k uzdravení a sebenaplnění.

V knize se zabývá:

– vztahy založenými na typu lásky ve formě nejvyšší energie

– základním léčením srdce

– zamilovaností a tím, jak se zamilovat

– branami vedoucími k milosrdenství a odpuštění

Od chvíle, kdy jsme se narodili, všichni neúnavně putujeme každým dnem našeho života cestou, na které vyhledáváme kontakt s Láskou. Je to cesta plná záhad. Pouť, kterou podnikáme s nadšením a na které také někdy prožíváme smutek. Láska ale není jen emocí, chováním nebo dokonce poutem, které máte s druhou osobou, ale přetékajícím, neomezeným, prosvětleným, energetickým polem nekonečné božské energie, která je naší základní přirozeností. Cesta, na které skutečně hledáme Lásku, nás nevyhnutelně vede dovnitř nás samých, kde zjistíme, že lásku, kterou jsme nespočtem způsobů hledali, máme odjakživa v sobě.

Volba lásky je nová inspirativní kniha, jež mnohé odhaluje a kterou napsala renomovaná učitelka a průkopnice osobního rozvoje Barbara De Angelis. Milionům lidí pomohla učinit hluboké posuny ve vztahu k sobě, k druhým i k podstatě bytí. Nabízí nedocenitelnou moudrost a praktické nástroje k léčení, otevírání a růstu emocionálního i duchovního srdce a učí vás, jak z lásky učinit to nejvyšší duchovní cvičení.

  • počet stran: 432
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 31.1.2019
  • šířka: 141mm
  • výška: 43mm
  • hmotnost: 607g
  • ISBN: 978–80–7390–769–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor DeAngelis Barbara
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel OMEGA