Ekman Paul: Odhalené emoce – Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých

Značka: Náš kód: 100004108465

Partnerský prodej

Ekman Paul: Odhalené emoce – Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých

Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, strachu, překvapení, znechucení a štěstí a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. Celý popis

326

326 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 379 Kč, Ušetříte 53 Kč (13 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004108465

Popis

Popis produktu

Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, strachu, překvapení, znechucení a štěstí a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. Jeho Kódovací systém mimiky tváře nabízí trénink v rozpoznávání pocitů vašich blízkých, kolegů či cizích lidí.

Kniha je destilátem několika desetiletí jeho výzkumů. Jde o praktického, překvapivého a přesvědčivého průvodce pro čtení emocí: a to i těch vlastních.

Ekman v knize odpovídá například na otázky:

Dokážeme se naučit rozpoznat lež?

Můžeme se naučit rozlišovat mezi úsměvem zdvořilostním a opravdovým?

Dokážeme dostat projevy svých emocí pod kontrolu?

Co to jsou mikrovýrazy a jak je rozpoznávat?

Odhalené emoce vám s trochou úsilí pomůžou zlepšit kvalitu vašeho života. Budete si totiž lépe uvědomovat své pocity a více si všímat, jaké signály k vám ostatní vysílají prostřednictvím mimiky, hlasu, i řeči těla. Při čtení si pomalu začnete uvědomovat, proč se někteří lidé chovají určitým způsobem a budete schopni jejich emoce přesněji vyhodnotit; tomu pak můžete přizpůsobit svoji reakci a vyhnout se tak konfliktům a ostrým konfrontacím.

Kniha je mimořádná rozsahem pozorovaných emocí, unikátních cvi-čení a množstvím fotografií, pomáhajích čtenářům snáze identifikovat emoce v sobě i ostatních. Je pravděpodobné, že po dočtení Odhalených emocí se už nikdy nebudete na lidi kolem sebe dívat stejnýma očima.

Paul Ekman je emeritním profesorem psychologie na University of California a uznávaným expertem v oblasti nonverbální komunikace. Patří mezi 100 nejvlivnějších psychologů 20. století. Ekman spolupracoval například na seriálu Anatomie lži či animovaném rodinném filmu o emocích V hlavě.

  • počet stran: 328
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.1.2015
  • šířka: 150mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 609g
  • ISBN: 978–80–87270–81–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Ekman Paul
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Jan Melvil Publishing