Hejlskov Andrea: Náš velký útěk - Přežije rodina mimo civilizaci?

Značka: Náš kód: 100002782044

Partnerský prodej

Hejlskov Andrea: Náš velký útěk - Přežije rodina mimo civilizaci?

Andrea má čtyři děti a ona i její muž jsou stále méně spokojeni se způsobem života, který jim nabízí civilizovaná společnost s přesně stanovenými pravidly. Celý popis

277

277 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 325 Kč, Ušetříte 48 Kč (14 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002782044

Popis

Popis produktu

Andrea má čtyři děti a ona i její muž jsou stále méně spokojeni se způsobem života, který jim nabízí civilizovaná společnost s přesně stanovenými pravidly. Připadá jim, že jejich existence se skládá jen z vydělávání peněz, za něž pořizují množství věcí, které vlastně tak úplně nepotřebují a které mnohdy vznikají za nepřijatelných podmínek. Jejich rodina je v zajetí nových médií a děti komunikují mnohem více se svými tablety než spolu nebo s rodiči. Ti se proto rozhodnou k radikálnímu kroku: opustit civilizaci, nastěhovat se na rok do opuštěného domku hluboko ve švédských lesích a zkusit tam žít autentickým životem, pomocí vlastních sil a v těsném kontaktu s přírodou. Kniha podle skutečných událostí je založena na autorčině deníku z tohoto období a strhujícím způsobem popisuje, jak rodina znovu objevuje svou vnitřní sílu a soudržnost, ale i konflikty, které civilizace potlačuje, ale mimo ni vyvstanou v plné síle.

Andrea Hejlskov je dánská psycholožka, vyučovala psychologii na univerzitě, pracovala jako dětská psycholožka, ale pak se s manželem rozhodli k radikálnímu kroku popsanému v knize. Své zkušenosti vylíčila v blogu, který později vyšel knižně.

  • počet stran: 296
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 22.11.2018
  • šířka: 147mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 382g
  • ISBN: 978–80–262–1401–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hejlskov Andrea
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Portál