Kordick Stephan Andreas: Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat

Kordick Stephan Andreas: Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Častěji, než si myslíme, jsou všelijaké nesoulady a nemoci způsobené naším obydlím. „Ukaž mi tvůj byt a já ti řeknu, kdo jsi!“ Pomocí změny prostředí, ve kterém žijeme, můžeme změnit sami sebe. Celý popis

241
298 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
241 Kč
-19%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002121786

Popis

Popis produktu

Častěji, než si myslíme, jsou všelijaké nesoulady a nemoci způsobené naším obydlím. „Ukaž mi tvůj byt a já ti řeknu, kdo jsi!“ Pomocí změny prostředí, ve kterém žijeme, můžeme změnit sami sebe. To se ovšem podaří pouze tehdy, nestojí-li nám v cestě staré, cizí harampádí, na kterém lpíme. Jak ukazuje tato praktická inspirující příručka, správným pročištěním prostoru se můžeme osvobodit a uzdravit.

Co se odráží v našem obývacím pokoji, ložnici, spíži a sklepě? Stephan Kordick upozorňuje na shody ve vztahu mezi jídelnou nebo jídelními prostory a střevem, obývacím pokojem a srdcem, okny a očima, koupelnou a ledvinami. Autor si přeje, abychom se otevřeli vnímání sebe samých a prostoru, který nás obklopuje:

Je to užitečná zkušenost, když neprocházíme domem, bytem, obchodem, školou nebo firmou jen tak, nýbrž zacházíme-li s naším obydlím vědomě. Skutečné setkání se totiž pojí s otevřeností a upřímností. A ty nás dovedou k otevřenému a upřímnému vztahu s naším obytným prostorem a k jeho pochopení.

Také prostory mají, stejně jako my lidé, svou řeč.

  • počet stran: 1
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 8.12.2017
  • šířka: 144mm
  • výška: 14mm
  • hmotnost: 221g
  • ISBN: 978–80–7336–891–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Kordick Stephan Andreas
Typ(vazba) Knihy - paperback
Vydavatel Fontána
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array