Láska (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Náš kód: 100002567009

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Láska (Ing. Zdeňka Jordánová)

Láska v každém z nás! Jen na nás záleží, kolik jí v životě máme. Stojí to ale trochu práce. Jaké? No, přece na sobě samých. Nastal čas změn. Celý popis

149

149 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002567009

Popis

Popis produktu

Láska v každém z nás! Jen na nás záleží, kolik jí v životě máme. Stojí to ale trochu práce… Jaké? No, přece na sobě samých. Nastal čas změn. Po přečtení této knihy už nikdy nebudete stejní! I kdybyste se snažili zapomenout, stejně vás „to“ jednoho dne zase vyburcuje a znovu vás „to“ bude nutit přemýšlet o svém životě.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje příběhy, protože jí pomáhají poznávat souvislosti. Příběhy vyřešené i nevyřešené, neboť vesmírné zákonitosti v nich určují pravidla hry pro náš život. Čím více porozumíme těmto zákonitostem, tím více se můžeme projevit a vytvořit si život podle svých představ. Autorka pracuje prostřednictvím své poradny a pořádá vzdělávací kurzy.

Úryvek z úvodu:

Všichni stále na „něco“ čekáme, myslíme si, že jednoho dne to „něco“ přijde, že se „něco“ stane. Od určitého věku ale zjistíme, že čekáme marně a pozorujeme ambice těch mladších s blahosklonným nadhledem a vedeme řeči… Přestaneme se „hnát“ – a dokážeme si užívat čas, který nám ještě zbývá. Vypadá to, že jsme „pochopili“…

Pochopili, ale co? To, že vlastně o nic nejde, že všichni stejně umřou a jejich ideály zůstanou nenaplněné a únava je donutí zastavit se a začít se radovat z toho, že ráno znovu vyšlo slunce, že zpívají ptáci a kvetou kytky. Vždyť o co vlastně jde? Není přeci kam se hnát. Vypadá to moudře… (…)

Jsme všichni nemocní! Už vás slyším, vím, že se vám to nelíbí – nebojte se, všechno vysvětlím. Všichni jsme nemocní nedostatkem lásky! Lásky? Ano, lásky! Všechno naše snažení směřuje jen k jedinému, získat lásku!

Počet stran: 127

Rozměry: 110 × 170 mm

Vazba: vázaná

Jazyk: český


Parametry

Parametry produktu %1% %2%