Catherman Jonathan: Buď chlap - Příručka opravdového muže
299 Kč

255 Kč

Jak připravit vynikající steak, vyměnit propíchnutou pneumatiku, udělat dojem na holku a 97 dalších dovedností, které potřebuješ k přežití

Díky 100 praktickým návodům zvládnete krok za krokem vše, co dnešní mladý muž potřebuje vědět, což zahrnuje


Cope Andy, Whittaker Andy,: Umění žít pozitivně
249 Kč

212 Kč

Šest jednoduchých zásad, které vám změní život

Chcete-li mít úžasný život, být úspěšní a šťastní, nemusíte se stát někým jiným. Stačí zjistit, co vás těší a v čem vynikáte, a pak to dělat častěji!


Hanh Thich Nhat: Štěstí - Co pro ně můžeme udělat
279 Kč

238 Kč

V kapitolách věnovaných každodenní praxi, vztahům, tělu, vědomému jezení a bytí v přítomnosti s dětmi učí autor čtenáře cvičením, která lze poměrně snadno zapojit do běžného života, a obohatit se o plnou přítomnost, z níž povstává štěstí.


Hay Louise L.: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti
349 Kč

297 Kč

Tato knížka je sbírkou meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek. Zaměřuje se na různé oblasti každodenního života, ve kterých míváme potíže, a má být průvodcem a rádcem při jejich zvládání.


Krzemieňová Antonie: Síla myšlenky II. - Manipulace
249 Kč

212 Kč

Jako loutka na provázku, ryba na udičce nebo moucha v pavoučí síti… Tak se obvykle cítí lidé, kteří jsou obětí manipulací. Má myšlen-ka takovou sílu, že jí lze ovládnout jiného člověka? Kde lze k manipulaci přijít? Patřím k rizikové skupině?


Ruiz Don Miguel, Millsová Janet: Čtyři dohody – modlitby
119 Kč

102 Kč

V legendární knize Čtyři dohody don Miguel Ruiz ovlivnil život pěti milionů čtenářů svými čtyřmi principy transformace života. Nyní do rukou s srdcí svých čtenářů vkládá své nejoblíbenější modlitby a meditace.