Barret Jayme: Život podle feng šuej
439 Kč

378 Kč

V tomto novém a rozšířeném vydání knihy o klasickém feng šuej a designu interiéru Jayme Barrett odhaluje, jak přetvořit váš domov, aby obohatil a změnil váš život díky uvedení vaší duše, těla a ducha do harmonie.


Faranckh Pierre: Prostě si to přejte,a to s lehkostí
239 Kč

206 Kč

Autor nám láskyplným způsobem dodává odvahu k opuštění zažitých myšlenkových vzorů. Díky tomu se nám mohou splnit i ty nejtoužebnější přání.„Prostě si to přejte, a to s lehkostí“ se tentokrát věnuje těmto stěžjním bodům: peníze, zdraví a práce.


Francine Jay: Radost z mála
299 Kč

258 Kč

Mít méně věcí je klíčem ke štěstí. Cítili jste někdy pocit zaplavení věcmi namísto radosti z veškerého toho majetku? Přejete si tajně, aby přišla vichřice a všechno harampádí z vašeho domu odnesla? Pokud ano, je čas zjednodušit si život!


Franckh Pierre: 21 způsobů, jak najít lásku
299 Kč

258 Kč

Hledání a nalezení lásky: „21 způsobů, jak najít lásku“ je filozofií života v nejlepším slova smyslu. Velmi osobní a otevřený, inspirující, realistický a citlivý autor Pierre Franckh vyjadřuje své pochopení povaze lásky.


Franckh Pierre: 6minutový kouč - Daruj si sebelásku
269 Kč

232 Kč

Novinka

Daruj si sebelásku! Pierre Franckh pokračuje ve svých úžasných, rozumově vyrovnaných a hluboce účinných šestiminutových cvičeních – snad vůbec nejdůležitějším tématem: láskou k sobě samému.


Franckh Pierre: Jak si správně přát
209 Kč

179 Kč

Sám si utvářet svůj vlastní život, obdržet ve správnou dobu právě to, co člověk potřebuje – partnera, auto, byt – kdo by to nechtěl?


Franckh Pierre: Jak si správně přát 3.0
339 Kč

292 Kč

7 pravidel uvedených v této nově doplněné příručce lze velmi snadno uplatnit, jsou hravě lehká a zábavná. Díky nim si mohou čtenáři splnit svá přání.


Franckh Pierre: Kalendář - Najdi znovu sám sebe – za 6 minut denně
269 Kč

232 Kč

Populární a úspěšný trenér mentálních dovedností Pierre Franckh připravil v průběhu své práce mnoho šestiminutových cvičení, díky kterým mohou lidé hravě, lehce a plní radosti změnit svůj život.

Změňte svůj život pomocí šestiminutových cvičení.


Franckh Pierre: Pravidla pro šťastnou lásku
239 Kč

206 Kč

Žít šťastně a spokojeně v partnerském vztahu, je to vůbec možné? Ano, je! Autor v této knize uvádí spoustu jednoduchých a logických pravidel, která otevírají cestu k vysněnému plnohodnotnému vztahu.


Franckh Pierre: Zákon Rezonance
289 Kč

249 Kč

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění?


Hanh Thich Nhat: Jsme tady a teď - Objevte kouzlo přítomného okamžiku
149 Kč

129 Kč

Thich Nhat Hanh, proslulý mnich Zen, autor a mistr meditace, v této knize v kostce představuje podstatu buddhistického myšlení a praxe, zdůrazňující sílu všímavosti k přeměnění našich životů. „Všímavost není únikem nebo útěkem,“ jak vysvětluje.


Harris Dan: O 10 % šťastnější
99 Kč

86 Kč

Chcete se naučit uklidnit svou mysl a zbavit svůj život stresu? Kniha O 10 % šťastnější nabízí praktický způsob, jak přistupovat ke všímavosti v moderním světě. Zlomová zkušenost.


Linn Denise: Čtyři kroky k osobní síle
99 Kč

86 Kč

Pokud bychom nevkládali ohromnou energii do popírání toho, kdo jsme, a do takových emocí, jako jsou deprese, utiskování a pochybování o sobě samých, náš život by byl neustálým objevováním radosti a dobré pohody.


Mohr Bärbel: Cvičebnice k objednávkám z vesmíru
99 Kč

86 Kč

„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je zrcadlem našeho nitra,“ připomíná Bärbel Mohr hned na začátku této knihy.


Novák Jiří: Cesta za hranice hmotného světa
269 Kč

232 Kč

Lidé si byli od pradávna vědomi existence něčeho, co skrytě řídí jejich osudy i celý tento svět. Postupně vznikaly systémy víry v různé nadpřirozené bytosti.


Tracy Brian: Snězte tu žábu!
259 Kč

223 Kč

Tato kniha z oblasti time managementu přináší zcela nový pohled na efektivní využití času pomocí 21 jednoduchých pravidel, která používají úspěšní lidé po celém světě.


Vychodilová Alena: Svět je kouzelná hra energií 2.
99 Kč

86 Kč

Soustavnou prací s automatickou kresbou vytvořila Alena Vychodilová systém, kterým lze odhalit podstatu problému. Důvody, proč se věci v životě dějí určitým způsobem, jsou velmi různorodé a nezáleží na tom, zda se jedná o vztahy, zdraví, nebo práci.