Blechová Zdenka: JÁ + TY - Kdy už přijde partner
99 Kč

79 Kč

Každá žena čeká na svého prince z pohádky a čeká na splnění svých snů a přání. Ale nelze jen čekat, je třeba pro to něco i udělat. Jak si můžeme zhmotnit své sny, jak si můžeme uvědomit své chyby a napravit je, o tom všem se dočtete v této knize.


Blechová Zdenka: Jsem zaměstnancem Vesmíru
390 Kč

315 Kč

Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci. Dle svého přístupu k sobě a k druhým se nám peněz buď dostává nebo nedostává.


Blechová Zdenka: Kočka telepatický zářič z Vesmíru
390 Kč

315 Kč

Člověk neumí dávat druhému lásku bez podmínek, vždy je láska něčím podmíněná. Je to láska s očekáváním plná falše. Skutečnou lásku se můžeme naučit přes zvířátka. Stačí je jen pozorovat a uvědomovat si změnu, kterou nám přinášejí.


Blechová Zdenka: Minulé životy aneb čas neexistuje
430 Kč

348 Kč

Tato kniha vám pomůže pochopit souvislosti ve vašem životě. Čas neexistuje a naše učení probíhá v čase. V jednotlivých vyprávěních budete moci lépe pochopit, jak se vám minulost prolíná s přítomností.


Blechová Zdenka: Moje duchovní cesta a channeling
390 Kč

315 Kč

Zdeňka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty. Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání trpělivostí a pílí.


Blechová Zdenka: Obraz mé duše - kniha + 32 karet
650 Kč

525 Kč

dostávají se vám do rukou mé, v pořadí již deváté karty. Tyto karty vám pomůžou se podívat do sebe a uvědomit si, co se ve vás právě děje. Karty vám ukáží všechny obrazy duše, kterými je nutné v životě projít.


Blechová Zdenka: Osud ve svých rukách
430 Kč

348 Kč

Ani si neuvědomujeme, že osud držíme ve svých rukách a jen my ho můžeme ovlivňovat. Osud existuje jako karma – učení. A kdy pochopíme naše učení, záleží jen na nás. Nikdo nás nebude soudit a nikdo se na na nás nebude zlobit, že se neučíme.


Blechová Zdenka: Rozloučení s maminkou aneb pochopení
99 Kč

79 Kč

Tuto knihu veˇnuji vsˇem maminka´m a jejich deˇtem, aby si uveˇ- domily, jak slozˇite´ je pochopit a kolik u´sili´, smutku a bolesti to stoji´, nezˇ nalezneme tu spra´vnou cestu k sobeˇ, abychom di´ky ni´ nasˇli cestu k druhy´m.


Blechová Zdenka: Srdce stoupá vzhůru
390 Kč

315 Kč

Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října.