Bardon František: Brána k opravdovému zasvěcení
199 Kč

166 Kč

Zájemci o duševní cesty si často stěžovali, že jim není dána možnost být zasvěcen Mistrem nebo guruem a tím že je pravé vědění přístupné jen zvlášť nadaným a obdařeným jedincům.


Bardon František: Klíč k opravdové kabale
199 Kč

166 Kč

V tomto díle zveřejňuje autor nejhlubší tajemství kabalistické mystiky a formální magie. Od počátku studia až k dosažení dokonalého mistrovství poznává čtenář pravou Kabalu, nebo jinými slovy vyjádřeno: učí se poznávat a používat kosmický jazyk.


Bardon František: Praxe magické evokace
340 Kč

283 Kč

Návod k vyvolávání bytostí ze sfér, které nás obklopují.

Nejucelenější dostupné dílo praktické hierarchické sférické magie uvádí čtenáře do nejhlubšího a nejtajnějšího vědení kosmické magie, seznamuje s astrálním světem a jeho zákony.


Bardon Lumír: Vzpomínky na Františka Bardona
199 Kč

166 Kč

Tato kniha vychází ze skutečných událostí autorova života. Napínavý děj, pohledy do zákulisí tajných lóžových organizací, popisy magických praktik, které autor dokonale ovládal.


Steinová Robin: Numerologie-čísla lásky
195 Kč

162 Kč

Autorka seznamuje čtenáře se základními principy numerologie. Ukazuje, jak čísla a jejich vibrace ovlivňují nejen člověka, ale i jednotlivé události. Autorka se studiem numerologie zabývá mnoho let a její kniha je toho důkazem.