Dürckheim Karlfried: Hara zemský střed člověka
199 Kč

166 Kč

Zemský střed člověka. Kniha se zabývá tělesnou přítomností člověka jako branou k duchovnímu životu. „Hloubka zkušenosti záleží na tom, nakolik se na ní podílí celost člověka.


Gato: Soumrakosvit
99 Kč

83 Kč

O cestě s otevřeným srdcem i myslí. Soumrakosvit je o laskavosti, tichém humoru, tajemství a spočinutí na cestě, která má srdce. Soumrakosvit je o mých výpravách do realit snění, hlubin duše a mexických zákoutí.


Heindel Max: Rosenkruciánská kosmokoncepce
390 Kč

324 Kč

O původu učení bratrstva. Přestože se označení, „rosenkrucián“ používá u několika organizací, rosenkruciánské bratrstvo s nimi nemá nic společného.


Král Miloslav: Soumrak ateizmu
99 Kč

83 Kč

Má lidský život kosmický smysl? Na tuto otázku a spoustu dalších Vám odpoví skvělá kniha M. Krále, který zde zkoumá, zda ateizmus je vědecká filozofie, za níž se vydává, či pouhá filozofická víra, která neplyne z vědy.


Mountain Dreamer Oriah: Tanec
99 Kč

83 Kč

Pohyb v rytmu svého skutečného Já. Knížka Tanec je inspirující, praktická. Je hluboce poučná. Je to pozvání k tomu, abychom objevili radost, vyrovnanost a klid, které v nás dřímají.


Pogačnik Marko: Systémy země a síla Kristova
99 Kč

83 Kč

Autor studoval sochařství a dosáhl mezinárodního věhlasu v oblasti konceptuálního umění a land-artu. Odtud vyvinul umění ´litopunktury´ jako metodu pro léčení Země, jednotlivých krajin a silových míst.