Bays Brandon: Svoboda
209 Kč

174 Kč

Toto je kniha o svobodě v jejím nejpravdivějším a nejhlubším smyslu, o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Toužili jste někdy prožít nekonečný potenciál vašeho vlastního Já a otevřeně zažít přirozenou radost, svobodu a pokoj v jádru vaší bytosti?


Charvátová Eva: Svaté obrázky Čechy a Morava
299 Kč

249 Kč

Náboženské umění je staré jako lidstvo samo. Člověk se odnepaměti snažil výtvarně znázornit svoje ochranné božstvo, aby mu pomohlo zajistit obživu, zahnat nemoci nebo strach.


Day Laura: Tak se přání stávají skutečností
249 Kč

207 Kč

Mezinárodně uznávaná spirituální učitelka Laura Day vás prostřednictvím této knihy naučí, jak být úspěšný v každé oblasti svého života. Její rady vám krok za krokem pomohou rozvinout schopnosti, které mají úžasnou moc a dovedou změnit váš život.


Day Laura: Vítejte v krizi
249 Kč

207 Kč

Okamžik, kdy se nám život rozpadne pod rukama, je zároveň momentem, kdy začíná život úplně nový. Tehdy totiž zmizí veškeré iluze a klam a objeví se holá, nepřikrášlená pravda.


De Angelis Barbara: Tajemství harmonie - Kde jsme se tu vzali?
269 Kč

224 Kč

Najednou se objeví překážky, které jsme se ani ve snu nechystali překonávat, a pociťujeme to, co jsme nechtěli zažít ani náhodou: Milostný vztah, o němž jsme se domnívali, že potrvá navěky, se rozpadá a náhle jsme bolestně osamělí, zaměstnání či podn


Hanáčková Martina, Hanáček Petr,: Nemoc - dar transformace
249 Kč

207 Kč

Všechno, co se nám děje, je láska, i když to tak na první pohled někdy nevypadá. V našem případě bylo darem transformace onemocnění rakovinou. Tato kniha byla napsána na základě osobní zkušenosti, úspěšně zvládnuté velmi těžké nemoci.


Hela Vlastimil: Ty jsi moje vstupenka do nirvány
229 Kč

191 Kč

Vlastimil Hela (1956) pochází ze Slovácka a je inženýrem v oboru lékařské elektroniky. Dvacet let působí jako konzultant, osobní kouč manažerů a lektor, vede semináře o Leadershipu, zvládání stresu i sebe sama.


Katie Byron: Měj rád skutečnost
249 Kč

207 Kč

Zčistajasna, jako čerstvý vánek, se na knižním trhu zahlceném radami, co si myslet a čemu věřit, objevuje Byron Katie a její „Práce“. Uprostřed obyčejného života začala Katie propadat strašlivým depresím a zoufalství.


Kornfield Jack: Hledání srdce moudrosti
239 Kč

199 Kč

Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě.


Kozák Jaromír: Etiopská kniha mrtvých
299 Kč

249 Kč

Po Egyptských knihách mrtvých přichází renomovaný autor se skutečnou perlou duchovní literatury. Etiopská kniha mrtvých je kolekcí deseti souborů zádušních textů, které nesou svébytnou pečeť etiopské esoteriky včetně tzv.


Kuby Clemens: Na cestě do sousední dimenze
249 Kč

207 Kč

Tato kniha si bezesporu zaslouží titul Na cestě do sousední dimenze, a to v nejednom ohledu. Přivádí nás totiž do oblastí, které jsou na hony vzdáleny běžnému myšlení a které nás vybízejí k tomu, abychom si rozšířili úroveň vlastního vědomí.


Kuchař Jiří, Ing.: Ayahuasca aneb tanec s bohy
179 Kč

149 Kč

Kniha přibližuje peruánský amazonský šamanismus. Ayahuasca – rostlina s tajemným názvem a ještě tajemnějšími účinky. Učitelka, Matka Džungle, nejslavnější a také nejsilnější jihoamerická droga.


Kuras Benjamin: Mao sexu
199 Kč

166 Kč

Blaho je přirozený stav Vesmíru. Všechno, co není blaho, je faleš, lež, sebeklam, přetvářka, předstírání a náhražka. Blaho je pocit harmonie s tokem Vesmíru, který se čínsky jmenuje Tao.


Kuras Benjamin: Zakázané ovoce vědění
229 Kč

191 Kč

Drama, mýtus, komedie, psychologie, terapie, povzbuzení a optimistický pohled na Boží svět. To všechno přináší Zakázané ovoce vědění.


Meehan Cary: Esoterické Irsko 1
299 Kč

249 Kč

Irsko je zemí, v níž se prolínají tradice pradávné moudrosti, keltských iniciačních center, raného křesťanství a lidové magie.


Meehan Cary: Esoterické Irsko 2
299 Kč

249 Kč

Irsko je zemí, v níž se prolínají tradice pradávné moudrosti, keltských iniciačních center, raného křesťanství a lidové magie.


Michell John: Esoterická Anglie
299 Kč

249 Kč

Anglie je fascinující země, v níž se prolínají tradice pradávné moudrosti, keltských iniciačních center, pozůstatků římské kolonizace, artušovských legend a pověstí, raného křesťanství, vrcholné gotiky i lidové magie.


Millman Dan: Škola pokojného bojovníka
249 Kč

207 Kč

Mistrovství těla a ducha Millmanova filozofie pokojného bojovníka si získala statisíce příznivců po celém světě. Jeho nově česky vydaná kniha Škola pokojného bojovníka rozvíjí tuto filozofii praktickým způsobem.


Millman Dan: Moudrost pokojného bojovníka
229 Kč

191 Kč

Filosofie pokojného bojovníka změnila život tisícům lidí. Ve své jedinečné knize Moudrost pokojného bojovníka připomíná její autor, americký spirituální učitel Dan Millman, prastarou vrozenou moudrost lidského rodu.


Millman Dan: Nevšední okamžiky
269 Kč

224 Kč

Každý z nás se může stát pokojným bojovníkem, člověkem, v němž se snoubí statečnost s láskou, bojovný duch se srdcem plným míru. Potom se snáze vypořádá s tím, co pro něho život chystá.


Millman Dan: Čísla života
349 Kč

289 Kč

Světoznámý autor „filozofie pokojného bojovníka“ přináší mimořádně rozsáhlý a ucelený numerologický systém, založený na prastaré pythagorejské moudrosti. Čísla života pomohla statisícům lidí objevit nový smysl a směr svého života.


Millman Dan: Tvůj život má cíl
249 Kč

207 Kč

25 životních pravidel pokojného bojovníka Máte trápení, na které se těžko hledá lék? Jste bezradní, pokud jde o peníze či zaměstnání? Nevíte, jak se vyrovnat s rodičovstvím, s rozvodem nebo s otázkou priorit?


Millman Dan: Zákony ducha (Cesta k životnímu cíli)
179 Kč

149 Kč

Po velkém úspěchu knihy Čísla života přibližuje autor legendární metody pokojného bojovníka na půdorysu mýtického setkání hrdiny s osvícenou ženou cesty, kterými by se měl člověk ubírat, chce-li dosáhnout kvalitního duchovního života.


Špůrek Milan: Tajemné rytmy dějin
299 Kč

249 Kč

Tajemné rytmy dějin je název, který hodně říká, ovšem mnohem více skrývá. V této ojedinělé knize předkládá autor původní a zcela novou koncepci pojetí rytmů v čase na principu umožňujícím sledovat dění analogicky na různých časových úrovních.


Reynolds David K.: Konstruktivní život
199 Kč

166 Kč

Tato kniha vám umožní, abyste vyhrávali ve spletité hře, kterou představuje život. V návaznosti na japonskou terapii morita dává navíc jedinečný návod, jak se zbavit strachu a nasměrovat svůj život do pozitivní budoucnosti.