Bourbeau Lise: Rakovina a její poselství
298 Kč

248 Kč

"Kniha přináší nový náhled na rakovinu. Představuje názory, které se liší od všeho, co bylo dosud na toto téma napsáno. Autorka používá dosud neznámý přístup, který vychází z tisíců reálných příběhů. Nabízí metody, které si nekladou za cíl boj.


Bourbeau Lise: Uzdrav svá vnitřní zranění
278 Kč

231 Kč

Autorka dokazuje, že všechny problémy – ať již fyzického, emocionálního nebo mentálního rázu – vznikají v závislosti na pěti základních zraněních: odmítnutí, opuštění, ponížení, zradě a křivdě.


Braden Gregg: Co je člověk
278 Kč

231 Kč

Mezinárodně uznávaný autor, známý jako průkopník propojování vědy, spirituality a lidského potenciálu, se v tomto díle zabývá otázkou, kdo vlastně jsme my – lidé.


Caddy Eileen: Otevíraní dveří do nitra
288 Kč

239 Kč

Eileen Caddyová byla zakladatelka slavné duchovní komunity Findhorn ve Skotsku. Tato pozoruhodná žena se v celém svém životě naučila řídit tichým vnitřním hlasem. Tato kniha shrnuje podstatu toho, čím žila a co se snažila zprostředkovat druhým.


Chang Stephen T.: Vnitřní cviky pro zdraví
298 Kč

248 Kč

Autor představuje původní taoistické učení a z něho vycházející účinnou metodu, která je založená na duševních i fyzických ozdravujících cvicích, jenž posilují a uzdravují zejména vnitřní tělesné orgány a dodávaji jim energii.


Fad Roman: Kódy podvědomí
228 Kč

189 Kč

Populární ruský autor nabízí rychlé a efektivní řešení problémů propojením vědomí a podvědomí, čehož se dosahuje pronášením tzv. kódových frází. Kniha obsahuje 54 těchto frází a vysvětluje, jak je používat. Teorii ilustrují příklady ze života.


Greene Robert: 48 zákonů moci
268 Kč

223 Kč

Kniha Roberta Greena z roku 1998; tematicky je velmi blízká Vladaři Niccolo Machiavelliho. Jednotlivé zákony moci jsou postupně demonstrovány pomocí reálných příběhů ze světové historie (Ludvík XIV.


Grout Pam: Důkazy duchovních zákonů
258 Kč

215 Kč

Dnes už jistě každý slyšel nebo četl něco o tom, že naše myšlenky ovlivňují fyzickou realitu a že náš život se řídí „vesmírnými (či duchovními) zákony“. Má to ovšem jeden háček: ve skutečnosti tomu nevěříme. Nebo alespoň ne plně.


Hamilton David R.: Nákažlivá síla našeho vyzařování
248 Kč

206 Kč

Žijeme v propojeném světě, v němž se pocity, postoje a jednání přenášejí z osoby na osobu a dále a přitom infikují každého, kdo s nimi přijde do styku. Mozek každého z nás je vybaven takzvanými zrcadlovými neurony.


Hand Robert: Merkur a Jupiter
228 Kč

189 Kč

Nejlepší existující výklad životních období podle toho, jaké je aktuální působení planet.


Hand Robert: Slunce a Měsíc - Tranzity 1 cykly osudu
228 Kč

189 Kč

Základné dielo, vhodné pre odborníkov aj začiatočníkov. Popisuje päť základných aspektov planét na spôsob každá s každou, a tiež s ascendentom a médiom coeli, plus prechod planét cez domy horoskopu.


Hicks Ester: Klíč ke všem vztahům
298 Kč

248 Kč

Vztah k sobě samému, vztah k životu, ke světu, ke svému tělu, k penězům, partnerské a milostné vztahy, vztahy s rodiči a dětmi a vztahy na pracovišti – tato kniha je celistvou inspirací pro plnohodnotný život a vztahy.


Howe Linda: Ákášické záznamy
268 Kč

223 Kč

Kniha je rozdělena do dvou částí: v první z nich se naučíte, jak získat přístup k ákášickým záznamům, a ve druhé najdete techniky a cvičení na využití záznamů k získání odpovědí na různé otázky a řešení problémů, a to pro sebe sama i jako pomoc druhý


Jasmuheen: Božská výživa
198 Kč

165 Kč

Autorka ve své knize představuje jednoduché, ale účinné nástroje k uspokojení našeho veškerého hladovění. V programu Božské výživy nabízí na základě svého bádání vyživovací prostředky 2. a 3. stupně. Na 2.


Jasmuheen: Život bez jídla
168 Kč

139 Kč

"Všude na světě mi lidé neustále pokládají otázky proč a kdy. Proč jsem se rozhodla žít z prány a zvolila si ji jako zdroj výživy a kdy jsem s tím začala? Nebylo to tak, že bych se rozhodla, že přestanu jíst.


Jasmuheen: Využití prány
328 Kč

273 Kč

Tato publikace popisuje efektivní využití programu prány. Najdete v ní jednoduchý obecný postup pro práci s pránou s využitím různých technik a metod, a to především meditace, dýchání a afirmací.


Kardec Alan: Kniha duchů
338 Kč

281 Kč

Kniha duchů je jedno ze základních děl ezoterické literatury. Jedná se vlastně o „zprávy ze záhrobí“, jež byli pro lidi odjakživa zdrojem tajemného poznání.


Koršunov Alexander: Jak spolupracovat se svou duší
198 Kč

165 Kč

Koršunov velmi hezky a inspirativně povídá o tom, jak se nebát změn a růst; ujišťuje nás, že všechno se nám děje jenom proto, abychom pochopili, kdo jsme; učí, jak být šťastný, ale uvádí i „spolehlivé“ způsoby, jak být nešťastný.


Kuzmišín Peter Weleslav: Bohové starých Slovanů
398 Kč

331 Kč

"Svarog, Perún, Veles – kdo by neznal tyto staré slovanské božství? To jsem si myslel původně i já předtím, než jsem začal pracovat na této knize. Přišel jsem však na to, že většina z nás ví o božstvích našich předků velmi málo.


Kybalion - Studie o hermetické filosofii starého Egypta a Řecka
258 Kč

215 Kč

Kniha, která vychází ze starodávného hermetického učení. Účelem této knihy není formulace nějaké filozofie či nauky. Spíše se snaží předložit výklad pravdy, který čtenářům pomůže objasnit řadu útržkovitých okultních znalostí.


Laitman Rav Michael: Od chaosu k harmonii - Svět podle kabaly
238 Kč

198 Kč

Kniha kombinuje základy staré moudrosti kabaly s nejnovějšími poznatky vědy, takže představuje jakýsi kompletní vzorec života. Kabala, to je moudrost, jež podporuje jednotu a celistvost a potlačuje rostoucí egoismus každého z lidí.


Light Sun: Energie myšlenky
168 Kč

139 Kč

Kniha popisuje principy a metody tvůrčího myšlení, díky nimž může člověk změnit svůj život a rychle dosáhnout vynikajících výsledků na každém kroku. Myšlenka má obrovskou sílu a je základem veškerého bohatství naší civilizace.


Livaldi-Launová Lianella: Lilit ve vztazích
258 Kč

215 Kč

Lilit neboli Černá Luna je velmi zajímavý astrologický prvek, odvozený od tajemné mytické postavy: Lilit prý byla první Adamovou ženou, která se ale nemínila stát typickou manželkou a matkou.


Malachov Gennadij P.: Osud, život, zdraví
238 Kč

198 Kč

Karma, úděl, osud, hřích… Tato slova zcela úzce souvisejí s kvalitou našeho života. Špatné zdraví, nesoulad v rodině i problémy v podnikání zaviňuje špatná karma.


Martin Barbara Y., Moraitis Dimitri,: Léčivá síla aury
358 Kč

298 Kč

Účelem této knihy je představit duchovní základy zdraví. Existuje obdivuhodný neviditelný podpůrný systém, který udržuje vaše tělo zdravé a obnovuje jeho síly v případech, kdy se vám zdraví nedostává.


Molnárová Ivana: Deprese - 8 kroků ke zvládnutí deprese
198 Kč

165 Kč

Tato kniha je plná inspirativních teorií a praktických námětů, které je třeba vyzkoušet na sobě samém. Nepodá vám obecně platná řešení, ale povede vás k subjektivnímu sáhnutí si do vašeho nitra a nalezení nového smyslu a konceptu vašeho života.


Newberg Andrew: Jaké prožitky mění náš mozek a tím i náš mozek
298 Kč

248 Kč

Dostává se vám do rukou mimořádně zajímavá kniha: její autoři na základě vědeckého výzkumu a skenování mozku vysvětlují, že pokud se věnujeme určitým praktikám, dojde k tomu, že se začneme dívat na svět s pochopením, láskou a vnitřním mírem nebo prož


Newton Michael: Cesty duší - Od konců k začátkům
208 Kč

173 Kč

Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy. Vychází z dlouholetého zpracovávání výpovědí velkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze.


Newton Michael: Život mezi životy
348 Kč

289 Kč

Autor pozoruhodné série knih Cesty duší zde představuje popis postupu vedoucího k dosažení hlubokého hypnotického transu, v němž dochází ke vzpomínkám na existenci mimo tohoto života. Kromě toho obsahuje i pozoruhodné ukázky takovýchto regresí.


Newton Michael: Osudy duší - Smrt a zrození
248 Kč

206 Kč

Jedna ze série úžasných knih M. Newtona, který velmi podrobně popisuje lidský život, putování duší, smysl naší existence a univerzální zákony, podle nichž se to vše odvíjí.


Newton Michael: Proměny duší
438 Kč

364 Kč

Příběhy vědomého osvícení duše na základě regresní hypnózy. Všechny příběhy začínají popisem konkrétního problému, dále pak následuje odhalení jeho kořenů a nakonec řešení.


Někrasov Anatolij: Žena a Muž
298 Kč

248 Kč

"Ruský psycholog a filozof rozvíjí zajímavé úvahy o ženách a mužích, o manželství, rodičovství, sexualitě a vůbec všech možných formách těchto vztahů. Vše dokládá skutečnými příběhy, vyprávěním o vlastním životě i dialogy s různými osobami.