Agrippa Henricus Cornelius: Přírodní magie
268 Kč

217 Kč

Tato kniha je první učebnicí magie 16. století, její autor, známý okultista, se pokusil sestavit z tradičních podání a spisů dokonalý systém, což mu přineslo řadu nepříjemností.


Ana Dai: Jarare - Pohádka o cestě domů
198 Kč

159 Kč

Malá Bel objevuje pěšinu do kouzelného lesa – do svého nitra. Naslouchá řeči kamenů, stromů, vody, slunce a hvězdného větru, veverky a bílé sovy… a setkává se skalním králem, který mluví řečí srdce, a s orlem, který mluví řečí odvahy.


Andrews Ted: Čarovná říše víl - Praktická komunikace s vílami
328 Kč

265 Kč

Objevte ztracenou magii světa, kde stromy stále ještě mluví a každá květina má pro Vás příběh. Vejděte do říše víl místa, kde jsou příběhy o vílách skutečné. Už jste někdy na procházce lesem měli pocit, že nejste sami? Věřte, nebyl to jen pocit.


Andrews Ted: Jak odhalit své minulé životy
268 Kč

217 Kč

Andrews Ted. Už jste někdy zažili pocit déja vu, opakovaně se vám zdává o určitých místech či dobách, nebojste náhodně potkali cizího člověka a měli neodbytný pocit, že ho už znáte celou věčnost?


Arvay Clemens G.: Les léčí - Efekt biofilie
378 Kč

306 Kč

Les nám prospívá, to intuitivně cítíme. Ale co byl dřív jen pocit, to je dnes vědecky dokázáno. Věda zkoumá léčivé pouto mezi člověkem a přírodou, které nás ovlivňuje víc, než jsme dosud předpokládali.


Bachstein Rebecca: Tarot andělů světla: Karty + kniha
328 Kč

265 Kč

Tento Tarot andělů světla spojuje energie andělů s moudrostí Tarotu. V rámci této hluboké symboliky jsou podle staré tradice nejdůležitější andělé a archandělé zobrazeni na 32 kartách.


Banasinská-Rusková Dagmar: Zítra znovu
128 Kč

104 Kč

O umění párového soužití bylo za mnohá staletí popsáno již mnoho papíru, a přesto si lidé svůj život ve dvou často zbytečně komplikují vzájemným neporozuměním, nesmyslnými rozepřemi, hádkami a nezřídka dokonce násilím.


Banzhaf Hajo: Crowleyho tarot
328 Kč

265 Kč

Dva vynikající odborníci na tarot uvádějí do moudrosti karetní věštby Aleistera Crowleyho.


Banzhaf Hajo: Symbolika čísel a numerologie
338 Kč

273 Kč

Autor v knize spojil všechny důležité prameny, související se symbolikou čísel, od Bible, tarotu a astrologie až po antické filozofy a moderní hlubinnou psychologii.


Bauer Erich: Abeceda astrologie - Základní kameny horoskopu
328 Kč

265 Kč

Známý odborník na astrologii Erich Bauer vysvětluje snadno pochopitelným stylem, odpovídajícím i praxi, důležité prvky moderní astrologie a seznamuje čtenáře s jejich významem pro výklad horoskopu: vedle znamení zvěrokruhu a domů je popsaný i ascende


Bengel Christine: Numerologie v praxi
298 Kč

241 Kč

Numerologie je praktický rádce a snadno použitelný nástroj analýzy – metafyzická nauka o číslech poskytuje informace o charakteroových rysech i základních vlastnostech osobnosti.


Bradler Christine M.: Západní symboly Feng Shui
238 Kč

193 Kč

Využití moderního, našim potřebám přizpůsobeného Feng Shui vyžaduje optimální nasazení mnohotvárných pomocných prostředků, které již nevycházejí pouze z klasické čínské tradice, nýbrž které již zcela zdomácněly v našem kulturním prostředí.


Calleman Carl: Mayský kalendář - Průvodce budoucností lidstva
288 Kč

233 Kč

Posvátný mayský kalendář – záhada, která nepřestává mást dnešní historiky, matematiky a astrofyziky – vydává další ze svých četných nerozluštitelných tajemství, tentokrát jako metyfyzická mapa vývoje lidského vědomí a pozoruhodně přesný kalkulátor ev


Campbell Rebecca: Světlo v temnotě
378 Kč

306 Kč

Následujte to, co vás naplňuje Světlem, a budete prosvětlovat tento svět! Světlo v temnotě je průvodce pro nový typ žen, které jsou zde proto, aby prosvětlovaly tento svět.


Carroll Lee, Toberová Jan,: Indigové děti 10 let poté
338 Kč

273 Kč

Indigové děti? No jo, i těch vím! Natočili o tom film? To jsou ty extra děti s nadpřirozenými schopnostmi a tmavě modrou aurou, že? Pokud vás tohle napadne, když uslyšíte o indigových dětech, pak si tuto knížku vážně musíte přečíst.


Coburn Ronelle: Osud v otiscích prstů
348 Kč

281 Kč

Narodili jste se jako Vůdce? Léčitel? Umělec? Rádce? Na pultech se dá najít spousta knih o tom, jak najít smysl svého života, většina z nich však přistupuje k tomuto tématu z pohledu subjektu.