Didaktika matematiky II. část
299 Kč 251 Kč

Publikace pro učitele matematiky, studenty učitelství, ale také pro další zájemce o studium matematiky a její historie. Vyplňuje citelnou mezeru v naší odborné literatuře, kterou je kvalitní učebnice didaktiky středoškolské matematiky.

Didaktika matematiky III. část
299 Kč 243 Kč

Publikace pro učitele matematiky, studenty učitelství, ale také pro další zájemce o studium matematiky a její historie. Vyplňuje citelnou mezeru v naší odborné literatuře, kterou je kvalitní učebnice didaktiky středoškolské matematiky.

Finanční gramotnost
89 Kč 85 Kč

  • nová učebnice určená pro 4. i 5. ročník ZŠ
  • využívá příklady z reálného života
  • umožňuje integraci jednotlivých témat do ostatních předmětů
  • vede žáky ke správným hodnotovým postojům
  • rozvíjí u žáků dovednosti a postoje spojené s finanční gramo ..
Hrají a zpívají Plzeňáci
79 Kč 67 Kč

Do zpěvníku lidových písní z jižních a západních Čech byly vybrány písně z rozhlasového pořadu Hrají a zpívají Plzeňáci.

Jak se učí učitelé?
249 Kč 201 Kč

Jestliže požadavek celoživotního učení platí pro všechny profese, pak pro učitelskou profesi platí dvojnásob. Autor publikace Dr. Walter Vogel nabízí učitelům praktické rady a doporučení.

Klárka hezky povídá
199 Kč 159 Kč

Obrázková kniha je určena pro děti s narušenou komunikační schopností. K nápadu knihu vytvořit dovedla Michaelu Černickou, jednu z autorek, zkušenost z návštěv logopedické ambulance s vlastní dcerou.

Matematika 1 - Pracovná učebnica 1. diel
240 Kč

Kniha Matematika 1 – Pracovná učebnica 1. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2020, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 68.

Matematika 1 - Pracovná učebnica 2. diel
213 Kč

Kniha Matematika 1 – Pracovná učebnica 2. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2020, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 64.

Matematika 2 - Pracovná učebnica 1. diel
269 Kč 266 Kč

Kniha Matematika 2 – Pracovná učebnica 1. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2020, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 68.

Matematika 2 - Pracovná učebnica 2. diel
161 Kč 159 Kč

Kniha Matematika 2 – Pracovná učebnica 2. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2015, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 63.

Matematika 2 - Pracovná učebnica 3. diel
161 Kč 159 Kč

Kniha Matematika 2 – Pracovná učebnica 3. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2015, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 64.

Matematika 3 - Pracovný zošit 1. diel
107 Kč

Kniha Matematika 3 – Pracovný zošit 1. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2016, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 40.

Matematika 4 - Učebnica
240 Kč

Kniha Matematika 4 – Učebnica autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2017, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 112.

Matematika 5 - Pracovný zošit 1. diel
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Matematika 5 – Pracovný zošit 1. diel autora Milan Hejný vydaná v nakladatelství Fraus v roce 2017, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 40.

Násilí není řešení
249 Kč 199 Kč

Publikace „Násilí není řešení" analyzuje pojem násilí, hledá jeho příčiny a podmínky, za kterých se mu „daří". Zaměřuje se na aktuální a mimořádně závažný projev násilí ve školním prostředí.

Poprvé s bříškem
189 Kč 160 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha „Poprvé s bříškem“ nabízí poněkud jiný pohled na nejkrásnější období v životě ženy, na těhotenství. Každá budoucí maminka v ní najde odpovědi na nejčastěji se vyskytující otázky nebo problémy, které se běžně v těhotenské poradně s lékařem nepro ..

Tvořivá hra
199 Kč 169 Kč

Publikace Tvořivá hra představuje metodu tvořivé dramatiky a její využití v hodinách literární výchovy a slohu na 2. stupni ZŠ a SŠ.

Učíme děti učit se
249 Kč 201 Kč

Učitel se v současné době nachází ve složité situaci: očekává se od něj všestranná profesionalita. Publikace může pomoci zkušeným i začínajícím učitelům.

Výběr z jazykových koutků
249 Kč 212 Kč

Lumír Klimeš publikoval po 3 desetiletí „jazykové koutky“, které jsou v publikaci uspořádány do tematických oddílů – např. výslovnost, pravopis, tvary slov, syntaktické jevy…

Osobní rozvoj

Jako jeden z nejlepších autorů je bezpochyby Timothy Ferriss, kterého dostala mezi celebrity kniha Čtyřhodinový pracovní týden – ihned po vydání se stala světových bestsellerem. Ne jinak to bylo i u nás. Timothy Ferriss je proslulý především tím, že vše, co radí, poctivě zkouší nejdříve na sobě.

Don Miguel Ruiz, který se věnuje předávání učení starých Toltéků, je pro mnohé výborným učitelem. Jeho nejznámějším a velmi inspirativním dílem je titul Čtyři dohody.

Recenze:

Přečtěte si v naší literární kavárně recenzi knihy: Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody - Kniha moudrostí starých Toltéků

Poselství Napoleona Hilla: „Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout“. Tento americký spisovatel nám zanechal opravdové motivační skvosty. Každý, kdo má zájem na sobě pracovat, by se měl s jeho tituly seznámit.

Poslední dobou často slýcháme slovo prokrastinace. Jak se vyhnout tomuto nešvaru se dozvíte v knize Konec prokrastinace, napsané Petrem Ludwigem.

Další český autor, významný český psychiatr Radkin Honzák, se usadil na žebříčcích naučné literatury s dílem Psychosomatická prvouka.

Pomoc v práci či v podnikání

Za kultovní titul pro každého podnikatele se dá zcela právem považovat Restart od Frieda Jasona. Tento průvodce podnikatelským minimem je mimořádně poučný. Jak řekl slavný marketingový guru Seth Godin: „Tuto knihu lze přehlížet jen na vlastní nebezpečí“. Za zmínku také stojí Ben Horowitz a jeho kniha S potížemi je jedna potíž.

Důležitým autorem je beze sporu Stephen R Covey, který získal pro rok 2012 druhou pozici v celosvětovém žebříčku nejvlivnějších profesionálů. Kniha 7 návyků skutečně efektivních lidí se stala mezinárodním bestsellerem.

Postřehy od úspěšných

Inspirujme se od lepších a úspěšnějších, oni si tu svoji cestu už vyšlapali a mohou nám pomoci ušetřit spoustu energie. Z českých autorů je nutné zmínit „Břicháče Toma“ – Tomáše Kosačíka. Nejen jeho knihy o hubnutí se staly bestsellery. Kniha Promrhané dny – Myšlenky, které mi změnily život je výborný titul, psaný skvělou formou a zcela jistě by si ho měl každý, kdo touží po změně ve svém životě, pořídit. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí. Proto je také jedním z nejoblíbenějších českých autorů a neustále se jeho tituly pohybují na předních příčkách TOP titulů.

Mark Manson zaujal svojí knihou Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le. Titul se okamžitě dostal na vrchol žebříčků a stal se právem bestsellerem. Kniha se opírá o jeho životní zkušenosti a měla by se stát povinnou četbou každého, kdo se ocitá na prahu dospělosti.

Knih toho typu je velká řada a každý si v té škále najde právě to, co potřebuje. Motivační literatura většinou slouží k uvědomění si toho, co dobře víme, ale denně na to zapomínáme. Pomůže nám utřídit si své myšlenky a dokáže nás posunout správným směrem. V dnešní době je to velmi populární žánr, který získává oblibu u stále větší masy čtenářů.

^ Zpátky nahoru

Přečtěte si více v naší literární kavárně