Donelly James H. a kolektiv: Management
999 Kč

849 Kč

Kompetentní publikace pro manažerskou praxi a vynikající vysokoškolská učebnice je rozdělena do čtyř základních částí: Management a prostředí, Řídící funkce a organizace (plánování, organizování, kontrolování), Řízení lidí (motivace, vedení, řízení p


Kotler Philip, Armstrong Gary: Marketing
999 Kč

849 Kč

Oblíbená učebnice marketingu z pera světově uznávaných autorů se komplexně věnuje všem důležitým marketingovým oblastem a činnostem. Srozumitelný výklad je doplněn řadou případových studií, příkladů a cvičení.


Gregora Martin, Velemínský Miloš ml.,: Čekáme děťátko
399 Kč

339 Kč

Druhé vydání velmi úspěšné publikace detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku. Unikátní ultrazvukové snímky přibližují tajemství nitroděložního života plodu.


Pacovský Petr: Člověk a čas - 2.vydání
399 Kč

339 Kč

Kniha zakladatele uceleného manažerského přístupu „time management 4. generace“ a předního českého konzultanta je uceleným, praktickým a ojedinělým pohledem do problematiky plánování času.


Přikrylová Jana: Moderní marketingová komunikace
399 Kč

339 Kč

Nové vydání komplexní publikace o marketingové komunikaci je zcela přepracováno a doplněno o nové poznatky, týkající se například online marketingové komunikace, B2B komunikace a trendech v oboru.


kolektiv: Funky Business navždy
375 Kč

319 Kč

Nová knížka dvou předních světových guru současného businessu navazuje na jejich první knihu Funky Business, která dosud vyšla ve 31 jazycích ve více než 60 zemích a byla zvolena za jednu z nejlepších ekonomických publikací všech dob.


Řepa Václav: Procesně řízená organizace
369 Kč

314 Kč

Publikace, která navazuje na autorovu úspěšnou knihu „Podnikové procesy – Procesní řízení a modelování“, je určená firemním manažerům všech úrovní, včetně vrcholového managementu, manažerům organizace a kvality, IS/IT manažerům a vývojářům IS a stude


Krejčová Lenka: Dyslexie - Psychologické souvislosti
369 Kč

314 Kč

Vybavíte si za poslední dobu aspoň jeden den, kdy jste vůbec nic nečetli? Čtení se stalo nedílnou součástí moderní informační společnosti, představuje celoživotně důležitou dovednost.


Thiele Albert: Jak na špinavé triky a útoky v komunikaci
365 Kč

311 Kč

Jak úspěšně zvládat rozepře, agresivní diskuse a pohotově argumentovat i ve stresových situacích? Jak se vyrovnat s osobními útoky, výhružkami a hrozivými gesty? Jak se bránit psychologickým trikům?


Kolařík Marek: Interakční psychologický výcvik
329 Kč

279 Kč

Kniha přináší konkrétní hry a postupy pro práci se skupinou. Vedoucím i členům skupiny umožňuje porozumět základním pravidlům a zákonitostem, kterými se práce s výcvikovou skupinou řídí.


Říčan Pavel: Psychologie osobnosti - Obor v pohybu
319 Kč

272 Kč

Jaký jsem, kdo jsem, jak si mohu rozumět s druhými, jaký smysl má moje existence tady a teď? Psychologie osobnosti je jeden z oborů, v nichž se hraje o sebepochopení člověka, každého jednotlivce, i čtenáře této knihy.


Nöllke Matthias: Velká kniha umění slovní sebeobrany
319 Kč

272 Kč

Kdo je pohotový a ovládá umění slovní sebeobrany, odchází ze slovních šarvátek a potyček jako vítěz a s jistotou zvládá i obtížnou komunikaci. Pojďte se naučit, jak se v náročných situacích blýsknout přesně zacílenou odpovědí.


Nový,Surynek: Sociologie pro ekonomy a manažery, 2.vydání
319 Kč

272 Kč

Nové, přepracované a rozšířené vydání úspěšné publikace přináší nejnovější poznatky o tom, jak účinně využít sociologické přístupy ve firmách a jiných organizacích, v řízení a vedení lidí a pracovních skupin.