Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Borgia Anthony: Život ve světě nespatřeném
248 Kč

201 Kč

Kniha podává jednu z nejúplnějších zpráv o tom, co následuje po fyzické smrti. Prostředníkem byl duchovně vnímající Anthony Borgia, kterému své zkušenosti vyprávěl monsignore Robert Hugh Benson, sny někdejšího canterburského arcibiskupa.


Breen Michael: Son Mjong Mun rané období 1920-1953
230 Kč

186 Kč

Kniha o raném období života Rev. Son Mjong Muna. V roce 1948, když byl mladým kazatelem, ho komunistický režim Severní Koreje odsoudil na pět let do pracovního tábora za "narušování společenského pořádku.


D'souza Dinesh: Křesťanství a ateizmus úplně jinak
330 Kč

267 Kč

Dinesh D’Souza, autor mnoha bestsellerů podle žebříčků New York Times, objektivně zkoumá argumenty a rétoriku ateistů v současné debatě o Bohu a křesťanství.


Hagelinová Rebecca: 30 rad na 30 dnů, jak zachránit rodinu
299 Kč

242 Kč

Jste-li rodičem, znáte ten pocit, že problémy, které jsou před vámi, jsou nepřekonatelné. Snažíte se vychovat děti tak, aby byly přemýšlivé, ohleduplné a nevinné, ale populární kultura je štve proti vám.


Kimová Jong-un: Úvod do teologie
168 Kč

136 Kč

Spis korejské teoložky, zabývající se všeobecným úvodem do teologie, určený pro širokou veřejnost.


Lee Sang Hun: Od evoluční teorie k nové teorii stvoření
120 Kč

97 Kč

Přibližně ve stejnou dobu, když Marx začal prosazovat komunismus, uvedl Charles Darwin teorii evoluce. V roce 1859 Marx poprvé zveřejnil materialistické pojetí dějin a ekonomiky v díle „Příspěvek ke kritice politické ekonomie“.


Pink Daniel H.: Úplně nová mysl
285 Kč

229 Kč

Daniel H. Pink je autorem bestselleru Free Agent Nation. Jeho články o práci, podnikání a technologii vycházejí v mnoha publikacích, včetně New York Times, Harvard Business Review, Slate, Fast Company a magazínu Wired, jehož je přispěvatelem.