Besserová Miroslava: Slovo je podaná ruka
249 Kč

201 Kč

Dobře volené slovo, prezentované ve správné intonaci, dokáže získat lidi na svou stranu, pro své myšlenky. Je startem k navázání dialogu, přátelství, partnerství. A kdo jiný by slovem měl vládnout dokonaleji než herci?


Carlanová Audrey: Červenec, srpen, září
299 Kč

242 Kč

Během dalších tří žhavých letních měsíců zamíří Mia do Miami, Texasu a svého rodného města Las Vegas. V červenci se stane herečku v hudebním videoklipu hiphopového umělce Antona Santiaga.


Carlanová Audrey: Říjen, listopad, prosinec
299 Kč

242 Kč

Mia získá práci snů v televizní show doktora Hoffmana, kde divákům přibližuje osudy obyčejných lidí a ptá se jich, co pro ně znamená štěstí. Wes se vrátil ze zajetí, ale trpí nočními můrami a musí navštěvovat psychologa.


Cohen Scott W.: Napapat, vykakat a spát
299 Kč

242 Kč

Informacemi nabitý průvodce, který obsahuje vše, co potřebujete vědět v každém okamžiku v období prvního roku života svého dítěte – jak rozpoznat a řešit všechny situace, jež souvisejí s narozením dítěte a péčí o ně, a zaměřuje se na otázky, strategi


Espinosa Albert: Žlutý svět
229 Kč

185 Kč

„Bylo mi čtrnáct, když jsem musel poprvé do nemocnice. V levé noze mi našli osteosarkom. Nechal jsem školy, opustil známé prostředí a začal nový život.“ Tak začíná autorova desetiletá anabáze, při níž putoval po různých zdravotnických zařízeních.


Fenwicková Elizabeth: Velká kniha o matce a dítěti
299 Kč

242 Kč

Jste v jiném stavu a máte obavy z průběhu těhotenství nebo porodu? Každé těhotenství a každé miminko je výjimečné. Snahou této knihy je ukázat, co podle rodičů nejlépe funguje a co činí život nejjednodušším: praktická řešení běžných problémů.


Hooperová Anne: Kámasútra pro milence 21. století
359 Kč

289 Kč

Klasické techniky pro současné milence. Exotický koktejl starověké a současné moudrosti, namíchaný z více než stovky milostných poloh, jež mají přinést vrcholné uspokojení, je bohatou inspirací, s níž do sexuálního života vnesete kouzlo Orientu.


Jonesová Lisa Renee: Sama sebou
299 Kč

242 Kč

Fascinovaná temnými erotickými fantaziemi z deníku, který náhodou objevila, lapená mezi dvěma muži, které při pátrání po jeho autorce potkala, přibližuje se Sara krok za krokem k odpovědi na otázku, co se s Rebekou stalo.


Keelandová Vi: Šéf
299 Kč

242 Kč

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem.


Kámasútra expert
299 Kč

242 Kč

Tato vzrušující kniha vás krok za krokem provede všemi smyslnými pozicemi, se kterými dosáhnete nekonečné rozkoše. Součástí jsou i názorné fotografie a podrobné popisy každé polohy, stejně jako tipy a rady k ještě hlubšímu prožitku.


Kurth Hanns: Snář - Lexikon snových symbolů
279 Kč

226 Kč

Souhrnný encyklopedický přehled více než 6 000 snových symbolů vysvětlených v téměř 2 300 pojmech

Nepostradatelná příručka pro psychology, pedagogy, lékaře i všechny zainteresované laiky

Sny jsou symbolickou transformací duševních prožitků ve


Paunggerová Johanna, Poppe Thomas: Život v souladu s Měsícem
259 Kč

209 Kč

Známí autoři se ve svých knihách snaží oživit téměř zapomenuté vědění o Měsíci. Tito „měsíční“ odborníci dostávají od svých čtenářů denně spoustu dotazů. V této publikaci poskytují vyčerpávající odpovědi na 250 nejčastějších otázek z různých oborů.


Peasovi Allan a Barbara: Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku
259 Kč

209 Kč

Allan a Barbara Peasovi, autoři světově proslulého bestselleru Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, ve své nové vtipné příručce převádějí řeč vědy a špičkového výzkumu do zábavného čtení a přinášejí odpovědi na otázky, jak najít skvělé


Probstová Jennifer: Manželský omyl
259 Kč

209 Kč

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela.


Probstová Jennifer: Manželská smlouva
259 Kč

209 Kč

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce.


Royal Brandon: Principy kritického myšlení
249 Kč

201 Kč

Jak logicky zhodnotit informace a zasadit je do souvislostí

Příručka kritického myšlení, tedy schopnosti kriticky zhodnotit informace a zasadit je do souvislostí, probírá základní oblasti, které se k tématu vážou: rozdíly v myšlenkovém a ideovém


Schache Ruediger: Odpověď
349 Kč

282 Kč

Nepostradatelný průvodce životem, jenž nám ukáže cestu k naplnění, štěstí a uskutečnění našich životních cílů. Praktická kniha, s jejíž pomocí proniknete k nevyčerpatelnému zdroji životní moudrosti. Existuje rovina našeho vědomí, tzv.


Schache Ruediger: Tajemství sedmi závojů
249 Kč

201 Kč

Kdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku! Zažijte fascinující objevnou expedici za tajemstvím svého života. Cesta k pravdě vede skrze sedm iluzí. Jsou jako závoje, jež nám zahalují podstatu.


Schroeder-Saulinierová Deborah: Síla paradoxu
279 Kč

226 Kč

Manažerská příručka zaměřená na efektivní řešení problémů vychází z principu paradoxu (polarity), tzn. že k řešení problému je třeba přistoupit současně z obou stran, tedy aplikovat obě protichůdné možnosti.


Shalvisová Jill: Sky High Air 2: Odvážná a sexy
249 Kč

201 Kč

Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani.


Shalvisová Jill: Sky High Air: Chytrá a sexy
249 Kč

201 Kč

Noah Fisher se po osudové tragédii, při níž mu zahynula milovaná osoba, zapřisáhl, že se už nebude vázat a nikoho dalšího si již tak blízko k tělu nepustí. Brání se velkým citům a především dalším zklamáním.


Summersová M. J.: Šance na lásku
299 Kč

242 Kč

Vášnivá erotická romance od vycházející hvězdy romantické literatury! Luc Chevalier je šťastný člověk. Obchody prosperují, má peníze i přízeň krásných žen.


Summersová M. J.: Zlomená srdce
299 Kč

242 Kč

Jsou to už tři roky, co Trey opustil rodný ranč v Coloradu, aby unikl výčitkám svědomí. Krátký románek s bratrancovou brazilskou přítelkyní mu pošramotil pověst a udělal z něj černou ovci rodiny.


Wilderová Jasinda: Alfa
299 Kč

242 Kč

Pikantní erotický příběh, který vám rozproudí krev v žilách!

Když se to stalo poprvé, připadalo mi to jako zázrak. Účty se mi kupily a dosahovaly takové výše, že by se mi je nikdy nepodařilo splatit.


Wilderová Jasinda: Beta
299 Kč

242 Kč

Kyrie se nastěhovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, nového hnízdečka si ale zatím moc neužívá. Místo toho doprovází Valentina na cestách po světě a každé ráno se budí v jiné zemi.


Wilderová Jasinda: Falling 2: Topíme se v sobě
299 Kč

242 Kč

Příběh lásky, který jste si nedovedli představit… Smutek, který nejde jen tak zapomenout… Becca de Rosaová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno.