Abd-ru-shin: Desatero Božích přikázání - Otčenáš
220 Kč

178 Kč

Autor ukazuje v této knize plný význam deseti Božích přikázání, která určují celý lidský život a jsou člověku pomocí ve všech dějích jeho života až za hranice smrti. Přikázání jsou spolehlivým vodítkem pro celé naše bytí.


Abd-ru-shin: Odpovědi na otázky
360 Kč

291 Kč

Autor odpovídá na otázky, které mu kladli čtenáři jeho hlavního díla, knihy »?Ve světle Pravdy?«, Po-selství Grálu. Odpovědi mají nadčasovou platnost a ve všech oblastech, jichž se dotýkají, vedou k překvapujícím poznatkům.


Klein Benjamin: Poznej svého anděla
195 Kč

158 Kč

Je tělesné postižení opravdu jen ranou osudu? Spočívá smysl života skutečně jen v tom, abychom si užili co nejvíce zábavy? Kde leží skutečné příčiny nemoci a jak se před ní ochráním? Kdo vůbec jsem? Proč tu jsem? Proč dělám stále stejné chyby?


Komenský Jan Ámos: Breviář myšlenek Jana Amose Komenského + CD
360 Kč

291 Kč

Osm pořadů komponovaných Milanem Friedlem, které seznamují čtenáře v textu (a posluchače na přiloženém zvukovém cd ve formátu mp3) s myšlenkami z děl Jana Amose Komenského: Labyrint světa a ráj srdce Hlubina bezpečnosti Cesta světla Kšaft umírající m


Mosty do zapomnění - Jak přistupovat k lidem nemocným demencí
149 Kč

121 Kč

Jak vzniká demence? Jak máme správně přistupovat k lidem s demencí? Jaké existují možnosti tomuto onemocnění předcházet? Tato kniha se věnuje tématu demence z celostního hlediska. Osvětluje souvislosti v tělesné i duchovně-duševní rovině.


Vollmann Herbert: Pohled do jiného světa
230 Kč

186 Kč

Zažíváme často situace, které zasahují výrazně do našeho života, do našeho osudu, které si však neumíme vysvětlit. Ve viditelném světě nenacházíme klíč k jejich pochopení. Autor nám nabízí nalezení souvislostí v propojení viditelného a tzv.


Zaváté doby se probouzejí II
395 Kč

319 Kč

Kniha popisuje významné úseky z historie lidstva, které byly pro lidstvo současně body obratu. Neváže se na historické bádání, ale přesahuje její poznatky.


Zaváté doby se probouzejí III
350 Kč

283 Kč

V jednotlivých svazcích Zavátých dob a řady „Připravovatelů cesty“ je vylíčen život a působení historických osobností, jež byly zvěstovali a připravovateli cesty Pravdy na Zemi.