Flaming Mary: Sladká medicína - Cesta Slunečního tance
695 Kč

561 Kč

S přelomem tisíciletí jsme se stali svědky toho, jak se naše spojení se sebou samými, s našimi dětmi, naší zemí a naší planetou, ztrácí pod vlivem mnoha rozptylujících vlivů, jimž jsme dali moc tříštit naše životy.


Lowen Alexander: Radost - Podvolte se tělu a životu
485 Kč

392 Kč

Alexander Lowen, slavný žák Wilhelma Reicha a zakladatel bioenergetiky, ve své knize ukazuje, jak se člověk může navrátit do přirozeného stavu radosti, jakou prožívá malé dítě, pomocí cvičení, jež navracejí tělu vitalitu a uvolňují energii potlačovan


Zenový mistr Seung Sahn: Zenový kompas
430 Kč

348 Kč

Zenový kompas je jednoduchou, jasnou a mnohdy humornou ukázkou základního učení hlavních buddhistických tradic (kulminujících v zenu) přednesenou jedním z nejoblíbenějších zenových mistrů 20. století.


Janov Arthur Ph.D.: Primární terapie
395 Kč

319 Kč

Neurologie a psychologie, dva obory, které by se měly vzájemně doplňovat a spolupracovat na léčbě duševních onemocnění, se již dlouho diametrálně rozcházejí.


Levin Peter A., Klineová Maggie: Trauma očima dítěte
395 Kč

319 Kč

Základní pravda, kterou autoři v knize Trauma očima dítěte přinášejí, je, že dospělí mají nejprve věnovat pozornost vlastnímu emočnímu stavu, protože děti mohou uvolnit své napětí pouze v přítomnosti klidného, schopného a konejšivého dospělého.


Moses Maimon Somananda: Tantra - Milování duší
395 Kč

319 Kč

Tantra fascinuje milióny lidí na celém světě pro svůj hluboký a posvátný přístup k sexualitě, který ctí indické a tibetské tradice. V této knize uznávaný učitel tantry Somananda Moses Maimon odhaluje tajemství tantrického sexu, která vám vyrazí dech.


Poltikovič Viliam: Brána smrti
395 Kč

319 Kč

Kniha rozvíjí stejnojmenný seriál České televize a dané téma zachycuje ve větší ploše. Jednotlivé poznatky a zkušenosti tu jsou v nezkráceném působivějším vyznění a nabízejí jiný pohled na smrt, než je běžné. Mezi stovkou osobností je i R. Moody, S.


Stauntonová Tree: Body-psychoterapie
395 Kč

319 Kč

V minulosti nebyla praxe body-psychoterapie brána v profesionálních kruzích tak vážně jako tradičnější psychoterapeutické přístupy.


Janov Arthur Ph.D.: Biologie lásky
375 Kč

303 Kč

Autor se již více než třicet let věnuje revolučnímu výzkumu na poli psychoterapie. Je považován za otce „primární terapie“, metody umožňující vyrovnat se s nejranějšími, nevědomými traumaty, která skrytě ovlivňují život většiny z nás.


Tajboš Jan: Posvátný jazyk stvoření - Kosmogramy
345 Kč

279 Kč

Kniha Jana Tajboše s jeho vlastními kresbami a fotografiemi Jana Pohribného a Lucie Škvorové, kniha o geomantii a především o kosmogramech, obrazcích s ní spjatých, které umožňují navázat spojení a spojenectví ve světech Dění.


Štulcová Renata: Rafaelova škola 3 - Rohy faunů
345 Kč

279 Kč

Rohy faunů jsou třetí knihou série Rafaelova škola. Navazují na první knihu s podtitulem Vílí křídla a druhou s podtitulem Tance nág. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie.