Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Barták Matěj: Velký český snář
249 Kč

201 Kč

Rozsáhlý soubor symbolů a jejich možných výkladů, vycházející z tradičních snářů i četné odborné literatury. Hesla jsou řazena abecedně, celková koncepce knihy tudíž umožňuje čtenářům rychlou a snadnou orientaci.


Hochmannová Jana: Co dělat, aby nám bylo hezky
199 Kč

161 Kč

Máte někdy pocit, že jste se ocitli na prahu beznaděje a prázdnoty? Nic se vám nedaří, nic nefunguje a lidé kolem, místo aby vám pomohli dostat se z vašeho podivného stavu, se vám snaží házet ještě spíše klacky pod nohy?


Kozák Tomáš: Sputnik a my
159 Kč

129 Kč

Snobismus. Lidská hloupost. Přehnaná korektnost. Radikální feminismus. Iluze šťastného manželství. Materiální patafyzika. Je řada témat, která dříve či později začnou zajímat snad každého, najmě muže.


Mahler Marek: Vyhnanci z Ráje
269 Kč

218 Kč

Duševní vlastnictví se nikdy příliš nerespektovalo. Tvůrci mívají ze svých nápadů užitek jen zřídkakdy, existuje naopak mnoho příkladů, kdy zajímavé myšlenky byly nejen ukradeny, ale i zneužity, a právě o tom vypráví tato kniha.


Melchizedek Drunvalo: Žít v srdci + CD
198 Kč

159 Kč

My lidé jsme byli před dávnými časy ve své podstatě velmi odlišní, než jsme nyní. Komunikovali jsme mezi sebou způsobem, kterému nyní v moderních dobách rozumí už jen velmi málo lidí.


Nacher Patrik: Konec finančních negramotů v Čechách
160 Kč

129 Kč

Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu.


Procházka Vladimír: Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí
299 Kč

242 Kč

Udělejte vše pro to, aby vaše peníze pracovaly za vás a vy jste mohli strávit život jinak, než prací pro peníze. Třeba cestováním, hraním se svými dětmi nebo hledáním dárků pro své milované, udělejte to hned.