Orban Peter a kolektiv: Symbolon - Kniha a 78 karet
695 Kč

577 Kč

Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím.


Baron-Reid Colette: Tarot dobra - Kniha a 78 karet
587 Kč

474 Kč

Colette Baron-Reid vytvořila sadu tarotových karet s tradiční strukturou, avšak s modernější a jednodušší duchovní stavbou. Tarot dobra je založen na stovky let starém systému věštění, ale zároveň využívá poznatků současné pozitivní psychologie.


Conway D. J., Hunt Lisa: Tarot keltských draků - kniha a 78 karet
587 Kč

474 Kč

Tento tarot se drží tradičních významů tarotových symbolů, a tak ho můžete používat stejně jako jakékoli tarotové karty. Navíc v podrobné příručce najdete popis a výklad karet, návod k vykládání, meditaci a magické práci.


Virtue Doreen: Andělské tarotové karty - Kniha a 78 karet
587 Kč

474 Kč

Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvořili první balíček tarotových karet, který je bezpochyby něžný, plný bezpečí a důvěry!


Virtue Doreen: Tarot archandělů
587 Kč

474 Kč

Tarot archandělů pro vás vytvořila dnes již po celém světě známá dvojice Doreen Virtue a Radleigh Valentine.


Marchetti Ciro, Moore Barbara: Zlatý tarot - kniha + 78 karet
499 Kč

403 Kč

Připravili jsme pro vás nové vydání tohoto jedinečného tarotu. Zasněte se tedy a vítejte v Tajemném Světě Divů a Kouzel! Mýty, pohádky a legendy přehrávají odpradávna svá témata v pološeré říši představivosti někde mezi fantazií a realitou.


Röhrig Carl W.: Röhrig tarot - kniha + 78  karet
499 Kč

403 Kč

Známý německý umělec Carl-W. Röhrig na těchto jedinečných Tarotových kartách vytvořil fascinující kosmos magicko-mystických obrazů, syntézu minulosti, přítomnosti a budoucnosti.


Weatherston Lunaea: Kouzelný kočičí tarot - kniha a 78 karet
499 Kč

403 Kč

Poznejte pradávnou moudrost koček prostřednictvím tarotových karet!

Toužíte vědět, co se ve skutečnosti skrývá za vševědoucím pohledem kočky? Vstupte do magické říše uhrančivých šelem kočkovitých a zjistěte to!


Virtue Doreen: Andělé krystalů - Kniha a 44 karet
399 Kč

322 Kč

Andělé jsou mocní poslové čisté láskyplné Boží energie a krystaly jsou krásné přírodní zesilovače energie. Když se tedy krystaly spojí s anděly, znásobí se božská láska pro dobro nás všech!


Arrien Angeles: Velká kniha Crowleyho tarotu
389 Kč

314 Kč

Tarotové symboly z pohledu psychologie a mytologie. Kniha přináší mimo jiné rozbor moderní a starověké symboliky spjaté s Tarotem, dosud nejpodrobnější popis 78 karet Thothova Tarotu.


Baron-Reid Colette: Karty Kouzelné mapy - kniha + 54 karet
387 Kč

313 Kč

Karty Kouzelné mapy jsou ideálním průvodcem na životní cestě. Byly vytvořeny, aby vám pomohly pochopit kouzlo příběhu vašeho života, posílily vás, ukázaly cestu ke svobodě a naplnění životního poslání.


Virtue Doreen: Andělské karty - Kniha a 44 karet
359 Kč

289 Kč

Sada 44 andělských vykládacích karet vám pomůže komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu.


Virtue Doreen: Andělská terapie - kniha a 44 karet
359 Kč

289 Kč

V této knize vám doktorka psychologie a andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší poselství útěchy a duchovního vedení z andělské říše. Andělé vám mohou pomoci zvládat negativní emoce a obtížné životní situace.


Virtue Doreen: Kouzelní jednorožci - kniha a 44 karet
359 Kč

289 Kč

Jednorožci mají z celého království elementárních bytostí, obývaného kouzelnými bytostmi jako jsou víly, mořské víly a skřítci, nejčistší energii. Děti jim věří a milují je právě pro jejich upřímnost a opravdovost.


Virtue Doreen: Léčivé karty Archanděla Rafaela
359 Kč

289 Kč

S těmito kartami můžete nyní dělat přesné, láskyplné a užitečné výklady na téma zdraví a uzdravování jak sobě, tak i druhým. Na každé z karet v tomto balíčku najdete nádhernou kresbu archanděla Rafaela spolu se stručným poselstvím.


Virtue Doreen: Poselství Bohyní - kniha a karty
359 Kč

289 Kč

Tarotové karty a příručka obsahující jejich výklad. Tentokrát karty zobrazují keltské bohyně, ale i bohyně mayské, egyptské, řecké, tibetské, buddhistické a další. Sadu připravila autorka několika desítek andělských bestsellerů Doreen Virtue.


Virtue Doreen: Rady andělů na každý den - kniha a 44 karet
359 Kč

289 Kč

Andělské vykládací karty doplněné příručkou doktorky psychologie Doreen Virtuevám mají prostřednictvím svých sdělení každý den připomenout, že vaši andělé strážní neustále stojí láskyplně po vašem boku.


Hartfield Angela: Dotek lásky - kniha a 50 vykládacích karet
349 Kč

282 Kč

Vykládací karty Dotek lásky vám odhalí nové způsoby a cesty, jak do svého života vnést více lásky a porozumění. Nezáleží na tom, zda právě prožíváte láskyplný vztah, nebo svého životního partnera zrovna hledáte.


Virtue Doreen: Rady andělů na každý den
349 Kč

282 Kč

Tato kniha vznikla proto, aby vám pomohla zůstat během dne ve stavu vnitřního míru a klidu. A také proto, abyste nezapomínali, že vaši andělé jsou vám neustále po boku, kdykoli ochotni vám pomoci, s čímkoli bude třeba.


Lembo Margaret Ann: Andělé drahých kamenů + 44 karet
329 Kč

266 Kč

Drahé kameny jsou mocným nástrojem, který můžete použít na cestě za sebepoznáním. Promlouvají k nám prostřednictvím barev a tvarů a předávají svá poselství, která dokážou mnoha způsoby motivovat, inspirovat i uzdravovat.