Megre Vladimír: Anasta
210 Kč

171 Kč

V hloubi sibiřské tajgy kráčí paloučkem malé dítě a usmívá se. Nic jej nestraší, nikdo na něj neútočí, naopak zvířata jsou připravena na první jeho povel ihned přijít na pomoc. Jako nástupce královského rodu kráčí malinký člověk svým panstvím.


Megre Vladimír: Anastasia
200 Kč

162 Kč

V první knize mladá poustevnice Anastasia odpovídá na řadu otázek týkajících se zdravého způsobu života, šťastného vztahu mezi mužem a ženou, početí a výchovy dětí.


Megre Vladimír: Energie života 7
210 Kč

171 Kč

Sedmý díl ze série pojednává o síle lidské mysli a možnostech jejího využívání. Najdeme zde úvahy o rozvoji lidské společnosti, cvičení pro teleportaci a neobyčejně silné obrazy budoucna.


Megre Vladimír: Kdo vlastně jsme?
210 Kč

171 Kč

V pátém dílu Anastasia nejen vytváří překrásný obraz budoucnosti a opodstatňuje její reálnost pro dnešní generaci. Ve skutečnosti předkládá svůj projekt rozvoje země.


Megre Vladimír: Nová civilizace 8/1
210 Kč

171 Kč

První část osmého dílu nás opět přenáší do tajgy. Kniha nabízí informaci o přípravě rodičů před početím dítěte a těhotenstvím, o ideálním stravování.


Megre Vladimír: Nová civilizace 8/2 - Obřady lásky
210 Kč

171 Kč

Je láska pouhý cit? Proč přichází a zase odchází? Jaký je význam dětské lásky? Měli bychom hledat svou druhou polovičku? Co je to telegonie a zdali existují obřady, které by pomohly zachovat lásku a učinit z ní „plnoprávného člena rodiny“?


Megre Vladimír: Prostor lásky 3
210 Kč

171 Kč

Třetí kniha nás opět přenáší do tajgy. Autor poprvé navštíví svého malého synka – společné dítě s Anastasií. Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu.


Megre Vladimír: Rodová kniha 6
210 Kč

171 Kč

Ve své šesté knize V. Megre popisuje druhé setkání s již pětiletým synem, který žije a vyrůstá v tajze. Rozhovor s mimořádně uvědomělým chlapcem ukazuje nesmyslnost a mnohdy i škodlivost naší současné výchovy dětí a celého vzdělávacího systému.


Megre Vladimír: Stvoření
210 Kč

171 Kč

Poutavý rozhovor s Anastasií vyústí v její vyprávění o stvoření světa, které je nesmírně obrazné a procítěné.


Megre Vladimír: Zvonící cedry Ruska
210 Kč

171 Kč

V druhém dílu autor popisuje události, které se odehrály po jeho návratu z tajgy. Nechybí zde ani Anastasiina vyprávění o léčení a příčinách lidských neduhů. Mimo jiné V.


Sineľnikov Valerij: Skutečné bohatství
200 Kč

162 Kč

Skutečné bohatství aneb Kde je zakopán poklad… Měří se bohatství jen množstvím peněz, anebo je v tom ještě něco jiného? Co znamená být skutečně bohatý? Může se člověk v životě věnovat oblíbené činnosti a přitom být finančně úspěšný?


Sineľnikov Valerij: Síla záměru
170 Kč

138 Kč

Co je to záměr? Jak jej správně zformulovat a úspěšně realizovat v životě? Na tyto a mnohé jiné otázky odpovídá kniha Síla záměru.


Sineľnikov Valerij: Tajemná síla slova
170 Kč

138 Kč

„Někdy může jen jediné slovo rozvrátit rodinu, vzít životu smysl, zničit poslední naději na uzdravení. Jindy může slovo dělat zázraky. Můžeme vyléčit beznadějně nemocného člověka, dát životu nový smysl,“ říká psychoterapeut Valerij Sinelnikov.