Devos Kusový koberec FLOORLUX Coffee/Black 20008 Spoltex 60x110

Devos Kusový koberec FLOORLUX Coffee/Black 20008 Spoltex 60x110

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej Novinka
Koberec Floorlux Coffee/Black 20008 je disignově velice vkusně navržen. Jeho jednoduchý, moderní vzor dá skvěle vyniknout nábytku i ostatním doplňkům ve Vaší místnosti. Má příjemnou kávovou barvu, která je lehce melírovaná a doplněna o vkusné čáry v podobě černých malých kostek. Celý popis

384 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
327 Kč
Doprava zdarma
Partner: Můjkoberec

Skladem u partnera 5+ kusů

17.6.2021 - 18.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Můjkoberec

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018563333

Popis

Představení koberců boucléKoberec FLOORLUX Coffee/Black 20008 nabízí skvělou kvalitu za nízkou cenu. Je jednoduchý na údržbu a pěkný na pohled. 

Koberce Floorlux vynikají především svou mimořádnou odolností proti pošpinění a snadnou údržbou. Jsou vyrobeny metodou „flatware“, která jim dodává skutečnou pevnost a dlouhou životnost. Díky tomu výborně poslouží na více frekventovaných místech a jejich jednoduchý vzor se skvěle hodí do každého interiéru.

Ukázka, jak koberec vypadá v interiéru – obrázky níže reprezentují pouze produktovou řadu. 
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte. 

Koberec Floorlux Koberec Floorlux

Devos koberce

Devos – Caby je výrobce pocházející z evropské kobercové velmoci – Belgie, konkrétně města Deerlijk. Pracuje s materiály jako je například umělé hedvábí, vlna, polypropylen, Heatset a Heatset Frisé. Výrobce má bohaté zkušenosti s tkaním koberců a koberce úspěšně prodává již více než 50 let. Byl založen v roce 1963 čtyřmi bratry a původně se zabýval výrobou čalounění. Velký milník přišel v 80 letech, kdy se společnost začala s expanzivním programem orientovaným na zvyšování kapacit. 

Tento výrobce udržuje silnou komunikaci se svými zákazníky a snaží se co nejvíce přizpůsobovat svou produkci jejich požadavkům. Díky jejich invenci zíkala tato firma mnoho nových zákazníků. 

Výrobce se snaží být vždy aktuální a proto aktualizuje svůj sortiment a motivy koberců 2–3× do roka. Nyní Devos – Caby začíná zvyšovat i výrobu koberců vyšší kvality. 

Webové stránky výrobce Devos