Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11933546

Mujkoberec Original Kusový koberec Mujkoberec Original Nora 104150 Blue Creme kruh 140x140 (průměr) kruh

Mujkoberec Original Kusový koberec Mujkoberec Original Nora 104150 Blue Creme kruh 140x140 (průměr) kruh

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Kruhový koberec v modro-krémové barvě vypadá vážně senzačně. Parádu udělá v obýváku, zimní zahradě nebo na terase. Tento bezvlasý koberec neboli buklák se vyznačuje vysokou odolností a snadnou údržbou. Je totiž vyroben z polypropylenového vlákna a místo klasického vlasu má velmi krátké smyčky. Celý popis
2 199 Kč
Prodává Můjkoberec
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 199 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

26.8.2022 - 31.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kolekce NORA od značky Mujkoberec Original přináší multifunkční oboustranné bukláky. Vyrábějí se z polypropylenového vlákna, což je pevný materiál. Místo klasického vlasu mají velmi krátké smyčky, které zajišťují vysokou odolnost. Další výhodou je snadná údržba – koberce můžete vysát, otřít vlhkým hadříkem nebo dokonce omýt. Dále jsou obšité po celém obvodu a mají antistatickou úpravu. Položit je můžete v domácnosti i exteriéru a každý den si můžete vybrat, jakou stranou koberce se chcete kochat.

Mujkoberec Original

Mujkoberec Original je mateřská řada koberců, které jsou vyrobeny různými výrobci speciálně pro Mujkoberec. Při výrobě je dbáno na unikátní vzory a příjemné materiály. Díky spolupráci s mnoha evropskými výrobci koberců Vám můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu, oproti konkurenčním výrobkům. Koberce Mujkoberec Original lze zakoupit výhradně na eshopu či prodejně Mujkoberec.cz nebo na stránkách prodejce MALL.cz. Naši vlastní kolekci budeme do budoucna určitě rozšiřovat.

Zobrazit nabídku Mujkoberec Original koberců.