Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10249432

Vopi Kusový dětský koberec Puntík šedý čtverec 60x60

Vopi Kusový dětský koberec Puntík šedý čtverec 60x60

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Pokuď hledáte přijemný a veselý koberec do dětského pokoje, tak tento koberec je ideální. Je vhodný jak pro dívky tak chlapce, jakéhokoliv věku. Má nízký střižený vlas, který je velmi jemný a na dotyk velmi příjemný. Celý obvod koberce je obšitý. Vyrabího česká firma. Celý popis

Délka

Šířka

199 Kč
Zboží od: Můjkoberec
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
199 Kč
Doprava zdarma
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.10.2022 - 21.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Koberce z řady Puntík vyrábí v České republice česká firma Vopi, která k výrobě používá 100% polypropylenový materiál dovezený z Holandska. Jedná se o koberce s střiženým vlasem, který je příjemný na dotyk.

Produkt bude standardně zabalen tak, že bude stočen na kratší stranu, aby zabíral méně místa.

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobců koberců a rohožek. Koupí tohoto produktu podpoříte a pomůžete zachránit tradiční Český průmysl, který to opravdu potřebuje. Veškerá výroba probíhá přímo v malebném městečku Nové Město na Moravě. U většiny koberců výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozměru na míru a umí dokonce vyrobit téměř jakýkoliv tvar na přání. Možnosti jsou téměř neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní růst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedů v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherně pestré a barevné, což je přesně to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a přináší na trh domácí trh koberců velkou inovaci.

Zobrazit nabídku Vopi koberců

Video

Recenze koberec Puntíky a Hvězdičky