Lk Baits Vrhací Tyč Lukas Krasa Toray Cobra

Značka: Lk Baits Náš kód: 100002361316

Partnerský prodejDoprava zdarmaNovinka

Lk Baits Vrhací Tyč Lukas Krasa Toray Cobra

Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK.  Celý popis

1799

1 799 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002361316

Popis

Popis produktu

Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK. 

Unikátní tvar vypočítaný specialisty na fakultě obrany tak, aby boilies ve vrhací tyči dosáhl maximální rychlosti a rotaci při vymrštění. Jedná se vůbec o nejlehčí kobru na trhu, kterou v ruce téměř necítíte a můžete tak vnadit libovolné množství návnad bez namožení ruky. Právě neskutečná lehkost a vyvíjený tvar, dovolují dosahovat nejdelších hodů zcela každému a to bez potřeby získání návyku. Toray Cobra je také velmi přesná. U vývoje tohoto výrobku se vystřídalo několik rybářů po celém světě včetně Lukáše Krásy, který ji několikrát připomínkoval k potřebné dokonalosti. Kobra je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a především profesionály v oboru. Vrhací tyč se totiž vyrábí ve světově známé firmě PASSVILAN, která se mnoho let zabývá výrobou hokejek. Toray Cobra je určena pro všechny průměry boilies do 24 mm. Při použití nejlepších materiálů se jedná o nejlevnější kobru na trhu. 

 

Váha pouhých 51 g
Vyztužená rukojeť a špička
Vnitřní průměr 28,9mm
Vnější průměr 30mm
Speciální povrchová úprava držadla
Spodní otvor pro propláchnutí kobry
Praktické poutko pro zavěšení kobry
Součástí je polstrovaný obal
Transportní délka 74cm


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Velikost 28,9 mm