Kočárky pro dvojčata a vícerčata

Kočárky pro dvojčata vybírejte dle nosnosti a postavení korbiček. Nejoblíbenější jsou trojkombinace, které nabízí hluboký i sportovní kočárek a autosedačku. Nezapomeňte, že kočárek se musí dobře ovládat a hodit se bude i ruční brzda, která ho spolehlivě zastaví z prudkého kopce.

Zobrazit více

Kočárky pro dvojčata klasické nebo dvojkombinace

Kočárky pro dvojčata v podání klasických kočárků nebo dvojkombinace. Vhodné pro ty, kteří nepotřebují autosedačky.

  + u dvojkombinací lze sestavit hluboký kočárek i sporťák - autosedačky je nutné pořídit zvlášť
  + nižší cena kočárku

Kočárky pro dvojčata trojkombinace

Kočárky pro dvojčata trojkombinace mají hned 3 funkce najednou.

  + slouží jako hluboký i sportovní kočárek nebo autosedačka - vyšší cena
  + jednotný design, praktické provedení
Info:

Pokud si pořídíte kočárek pro dvojčata dvojkombinaci a plánujete s dětmi jezdit autem, vyberte si z nabídky dětských autosedaček.

Typy kočárků pro dvojčata

 • Sourozenecký kočárek s korbami za sebou – výhodou jsou praktické rozměry kočárků s dobrou průjezdností. Nevýhodou omezený prostor v zadní korbě kočárku.
 • Kočárek pro dvojčata s korbami vedle sebe – nejoblíbenější a nejrozšířenější druh kočárku pro dvojčata či trojčata, poskytují všem dětem dostatek pohodlí a prostoru. Nevýhodou je větší šíře kočárku.
 • Sourozenecký kočárek s korbami pod sebou – méně rozšířené kočárky, kdy jedna korba je blíže u země. Výhodou je dobrá průjezdnost a dostatečný prostor v kočárku, nevýhodou nepraktické umístění spodní korby.

→ Některé kočárky jsou vhodné také pro 2 – 3 děti různého věku.

Sourozenecké kočárky a vybavení, bez kterého se neobejdete

 • Materiál konstrukce kočárku – ovlivňuje výslednou hmotnost i odolnost kočárku. Kovové kočárky jsou levnější, ale vyšší hmotnosti. Hliníkové kočárky jsou pevné s nízkou hmotností.
 • Kola – nejčastěji čtyři plastová, nafukovací nebo gumová kola. Plastová jsou vhodná do města a na tvrdé povrchy, do terénu jsou ideální nafukovací nebo gumová kola.
 • Druh odpružení – tvrdé (do města) nebo měkké (do přírody), obvykle lze nastavit dle potřeby.
 • Typ brzdy – kolečkové brzdy jsou samozřejmostí, k rychlému zastavení kočárku slouží ruční brzda.
 • Pětibodový pás – moderní bezpečnostní prvek, který chrání dítě před vypadnutím z kočárku.
 • Snímatelný prací potah – velmi usnadňuje údržbu kočárku.
 • Možnost složení – u většiny kočárků, nezbytnost pro přepravu autem.
TIP!

Ke kočárkům pro dvojčata a více můžete pořídit také nejrůznější příslušenství pro kočárky, v podobě pláštěnek, rukávníků nebo organizmů a dalších potřeb.

Fuxtec Skládací vozík CT-850-G

Fuxtec Skládací vozík CT-850-G

7 639 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skládací ruční vozík se stříškou FX-CT850G (GREY), dvojité brzdy, zadní madlo pro zpětný tah i tlačení. Zadní prodloužení i kapsa pro termo tašku. Kompletně odpružené pryžové pneumatiky. Teleskopická vodicí tyč. Příprava na bezpečnostní pásy pro převoz dětí.

Fuxtec Skládací vozík CT-850-R

Fuxtec Skládací vozík CT-850-R

7 639 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skládací ruční vozík se stříškou FX-CT-850 (ROT), dvojité brzdy, zadní madlo pro zpětný tah i tlačení. Zadní prodloužení i kapsa pro termo tašku. Kompletně odpružené pryžové pneumatiky. Teleskopická vodicí tyč. Příprava na bezpečnostní pásy pro převoz dětí.

Fuxtec Skládací vozík CT-700-G

Fuxtec Skládací vozík CT-700-G

4 756 Kč
4 549 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skládací ruční vozík se stříškou FX-CT850G (GREY), dvojité brzdy, zadní madlo pro zpětný tah i tlačení. Zadní prodloužení i kapsa pro termo tašku. Kompletně odpružené pryžové pneumatiky. Teleskopická vodicí tyč. Příprava na bezpečnostní pásy pro převoz dětí.

Fuxtec Skládací vozík CT-700-B

Fuxtec Skládací vozík CT-700-B

4 756 Kč
4 549 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací ruční vozík se stříškou FX-CT700B (BRAUN), dvojité brzdy, zadní madlo pro zpětný tah i tlačení. Zadní prodloužení i kapsa pro termo tašku. Kompletně odpružené pryžové pneumatiky. Teleskopická vodicí tyč. Příprava na bezpečnostní pásy pro převoz dětí.

-17%
Thule Urban Glide 2 Double Jet Black 2021

Thule Urban Glide 2 Double Jet Black 2021

24 160 Kč
19 990 Kč
Novinka

THULE Urban Glide 2 Double Jet Black 2021
Dvoumístný kočárek do každého terénu s elegantním a lehkým designem, díky čemuž je ideální k prohlídkám měst nebo k procházkám s dvěma dětmi do přírody. Pohodlný pro děti a ergonomický pro rodiče. Kočárek Thule Urban Glide 2 Double je perfektní pro aktivní

Joie Evalite Duo, Grey Flannel
5x

Joie Evalite Duo

7 789 Kč

Evalite Duo je jedním z nejlehčích dvojčatových kočárků na trhu s hmotností jen málo přes 10kg a skvělou skladností, díky tomu vám pomůže lépe zvládnout vaši dvojnásobnou radost.

Od prodejce MALL
-23%
Lorelli Kočárek pro dvojčata TWIN STRING + Taška na kočárek

Lorelli Dětský kočárek TWIN +Taška na kočárek

6 318 Kč
4 860 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktický a komfortní kočárek pro dvojčata TWIN od značky Lorelli, který lze používat celoročně. Samostatně polohovatelné opěrky pro každou ze sedaček. S možností snadného složení a nadstandardním úložným prostorem.

Partner: DAS Handel
-23%
Lorelli Kočárek pro dvojčata DUO + Nánožník + Taška na kočárek BLACK DOTS

Lorelli Kočárek pro dvojčata DUO + Taška na kočárek

6 941 Kč
5 339 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kočárek pro dvojčata DUO + Nánožník + Taška na kočárek od značky Lorelli, který zajistí maximální pohodlí dvojčatům i jejich rodičům. Opěrky zad a sluneční clony lze nastavit individuálně pro každé z dětí. Součástí kočárku jsou velké nákupní koše a odnímatelná taška.

Partner: DAS Handel
Hauck Swift X Duo black 2021

Hauck Swift X Duo black 2021

6 809 Kč
6 289 Kč

Sportovní kočárek Swift X Duo značky Hauck je kompaktní, lehký a velmi praktický kočárek pro dvojčata vhodný na nákupy, cestování i procházky po městě. Velkou výhodou kočárku je možnost měnit barvu a design stříšky podle vašich představ, stačí si jen vybrat a dokoupit. Kompaktní rozměry zajjistí snadné projití dveřmi i výtahy.

Od prodejce MALL
-23%
Lorelli Kočárek TWIN GREY&BLACK CROSS +Taška na kočárek

Lorelli Kočárek TWIN GREY&BLACK CROSS +Taška na kočárek

6 319 Kč
4 860 Kč

Praktický a komfortní kočárek pro dvojčata TWIN od značky Lorelli, který lze používat celoročně. Samostatně polohovatelné opěrky pro každou ze sedaček. S možností snadného složení a nadstandardním úložným prostorem

Partner: DAS Handel
ABC Design Zoom graphite grey 2021

ABC Design Zoom

15 990 Kč

Kočárek Zoom s flexibilním kombinováním nástavby podle věku dětí. Kočárek značky ABC design je vybavený parkovací brzdou, odpruženými koly a výškově nastavitelnou rukojetí. Pomocí několika pohybů kočárek snadno složíte do kompaktních rozměrů.

Od prodejce MALL

Kočárky pro dvojčata a vícerčata

Kočárky pro dvojčata můžete vybírat jako klasické, sportovní, dvojkombinace nebo trojkombinace, které jsou nejoblíbenější. U kočárků pro více dětí rozhoduje nosnost a postavení korbiček či sedaček.

Kočárky pro dvojčata 3v1

 • Kočárek lze snadnou využít jako hluboký kočárek, sportovní kočárek nebo autosedačku pro dvojčata. Trojkombinace provází děti od narození, až do cca 3 – 4 let vyjma autosedačky (vajíčka, které se hodí do cca 6 měsíců věku).

Kočárek pro trojčata

 • Kočárky pro 3 děti mají korbičky umístěné za sebou, vedle sebe nebo proti sobě. Je nutné počítat s prostorovou náročností i velkou hmotností kočárku.

Sportovní kočárek pro dvojčata

 • V případě, že nehledáte dvojkombinaci či trojkombinaci a s kočárkem plánujete také vyrážet na výlety, doporučujeme sportovní kočárky, které se snadno ovládají, jsou lehčí než klasické kočárky a také je jednoduše složíte.

→ Vybírejte kočárky pro dvojčata a více dětí u výrobců Baby Jogger, Hauck, 4Baby a dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kočárky pro dvojčata a více.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kočárky pro dvojčata a více výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kočárky pro dvojčata a více akce.