Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1288690

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set 2020 kočárek

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set 2020 kočárek

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set kočárek 3v1, který lze používat již od narození. Díky snadnému přestavění kočárku jan na hlubokou korbičku, tak na sportovní korbu ocení tento kočárek každá maminka. Celý popis
7 290 Kč
6 889 Kč
Prodává MALL
7 290 Kč
6 889 Kč
Poslední 3 kusy
Levněji s novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
22.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Kombinace tohoto lehkého kočárku s otočným kolem slibuje velké potěšení z jízdy jak ve městě, tak na venkově. Přední kolo je otočné s aretací a zadní kola jsou dostatečně velká. Rychlé a kompaktní složení zajistí, že se Pacific vejde do jakéhokoli kufru. S jeho moderním designem je Pacifik hvězdou všude.

Sportovní korba lze během chvilky přestavět na hlubokou korbu, takže kočárek lze používat od narození. V plyšové korbičce se malý poklad cítí dobře od narození. Dětská vana je vybavena měkkou vložkou** „matrací“, která zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí. Později může být v kombinaci s nánožníkem použita ve sportovní korbě jako fusak.

Pokud váš malý poklad vyroste z hluboké korby můžete jí přeměnit na sportovní korbu. Lze nasadit po i proti směru jízdy. Korba lze také polohovat ve 3 polohách jednou rukou.

Prostorná korba poskytuje dostatek místa dítěti minimálně do 3 let a to i v zimě s fusakem.

Zero Plus 0+ lze použít od narození. V kombinaci s podvozkem vzniká šikovný systém Drive N Drive, který dokonale padne do nejužších obchodů. Díky patentovanému systému bočního nárazu a polstrovanému 3bodovému postroji zajistí Zero Plus optimální bezpečnost při každé jízdě v autě. Odnímatelná podložka hlavy a klín sedadla zabezpečují dítěti bezpečí. Na kočárek se nasazuje bez adaptérů.

  • Kočárek obsahuje: podvozek, sportovní korbu přenastavitelnou na hlubokou, nánožník a matraci do hluboké korby (následně lze předělat na fusak), autosedačku.
  • Vysoce kvalitní a moderní design.
  • Ultralehký kočárek, potěší každou matku.
  • Jednoduché a snadné skládání podvozku jednou rukou.
  • Polohovací rukojeť.