Lorelli Kočárek IDA+FC - BEIGE COOL CAT

Lorelli Kočárek IDA+FC - BEIGE COOL CAT

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Golfový kočárek IDA + Nánožník od značky Lorelli s veselými dětskými motivy a ergonomickými držadly od značky Lorelli. Nastavitelná střecha zajistí vyšší komfort za slunečného počasí a do úložného koše se vejde nečekaný nákup. Možnost složení kočárku do kompaktních rozměrů. Celý popis

default
default
default
2 457 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 890 Kč
-23%
Doprava zdarma
Partner: DAS Handel

Skladem u partnera 3 kusy

1.11.2021 - 2.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera DAS Handel

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022533322

Popis

Potěšte své děti hravým motivem některé z barevných variant a sebe spoustou praktických detailů, které vám usnadní každodenní používání kočárku Lorelli IDA + Nánožník. Kompaktní rozměry, ergonomická držadla a otočná přední kolečka zajistí bezproblémové řízení bez ohledu na to, zda se vydáte na klidnou procházku do parku nebo nakupovat v rušných ulicích. Všechny nezbytnosti navíc můžete uložit do nákupního koše ve spodní části kočárku. Pokud si dítě bude chtít po cestě zpět odpočinout, můžete opěrky zad a nohou sklopit do polohy pro ležení. Standardní součástí výbavy je také pětibodový bezpečnostní pás a nastavitelná střecha, která díky dodatečné části poskytuje výbornou ochranu před sluncem. 

Vlastnosti a vybavení:
● Přizpůsobitelná opěradla zad
 

● Nánožník pro chladnější počasí

● Velký úložný koš ve spodní části

● Pětibodový bezpečnostní pás

● Okénko s kapucí

● Přizpůsobitelná opěradla nohou

● Otočná přední kola pro snadnější manévrování
 

● Odnímatelná přední týč

● Snadné složení jednou rukou do kompaktní velikosti
 

● Materiál koleček – polyuretanová kolečka
● Nakupní koš s maximální nosností – 2 kg
Maximální hmotnost dítěte – 15 kg
● Hmotnost kočárku – 8,60 kg
● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 67 × 49 × 106 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.

Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.