Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Smoby Baby NurseKočárek hluboký pro panenky
1 049 Kč

859 Kč

Vyražte s miminkem na procházku! Hluboký kočárek pro nejmenší z řady Baby Nurse pro panenky do velikosti 42 cm s plastovou boudičkou. Kočárek je vyroben z kombinace kovu a plastu.


Smoby Baby Nurse Kočárek pro panenky sportovní
749 Kč

599 Kč

Vyražte s miminkem na procházku! Sportovní kočárek z řady Baby Nurse pro panenky do velikosti 42 cm v novém barevném provedení. Rám je vyroben z kombinace kovu a plastu. Přední kolečka jsou otočná.


Smoby Hluboký kočárek Ledové království
1 249 Kč

1 079 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hluboký kočárek pro panenky s motivem oblíbené pohádky Ledové království. Rám kočárku je kombinace plastu a kovu. Boudička i nánožník jsou látkové. Nechybí velký plastový koš se třpytkami.


Smoby Sportovní kočárek Ledové království, růžový
549 Kč

449 Kč

Sportovní kočárek pro panenky s oblíbeným motivem princezen z pohádky Ledové království. Rám kočárku je plastový, a proto je lehký na případné přenášení. Vhodný na krátké projížďky i do interiéru.


Smoby Sportovní kočárek Ledové království velký
949 Kč

759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní kočárek pro panenky s oblíbeným motivem princezen z pohádky Ledové království. Rám kočárku je z kombinace plastu a kovu, a proto je dostatečně pevný. Kočárek má koš na uložení výbavičky.


Smoby Disney Princess Kočárek hluboký
1 249 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hluboký růžový kočárek pro panenku s motivem Disney princezen má pevnou konstrukci a disponuje třpytivým efektem. Ve spodní části je úložný košík na výbavu, nákupy či další nezbytnosti.


Smoby Sportovní Ledové království
949 Kč

610 Kč

Momentálně nedostupné

Sportovní kočárek pro panenky s motivem slavné pohádky Ledové království. Rám je kombinací kovu a plastu a díky tomu má lehkou konstrukci. Je vhodný pro panenky do velikosti 42 cm.