Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Chicken Pouch 12x85 g
332 Kč

Veterinární dieta je vhodná pro kočky trpící selháním ledvin. Obsahuje lahodné kuřecí maso, které je vařené přímo v kapsičce pro zachování chuti a vůně. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Chicken Pouch 12×85 g jsou s antioxidanty pro ochranu metabolismu.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Tuna Pouch 12x85 g
303 Kč

Veterinární dieta je vhodná pro kočky trpící selháním ledvin. Obsahuje lahodné maso z tuňáka, které je vařené přímo v kapsičce pro zachování chuti a vůně. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Tuna Pouch 12×85 g jsou s antioxidanty pro ochranu metabolismu.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal 4 kg
1 299 Kč

Veterinární dieta je vhodná pro kočky trpící selháním ledvin. Upravený obsah vysoce kvalitních proteinů pomáhá snižovat jejich zatížení. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal 4 kg napomáhají regeneraci a správné funkci ledvin.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Gastrointestinal Pouch 12x85 g
297 Kč

Veterinární dieta je vhodná pro kočky s onemocněním trávicího traktu. Paštika je vařená přímo v kapsičce pro zachování vůně a chuti. Royal Canin Veterinary Diet Cat Gastrointestinal Pouch 12×85 g napomáhají regeneraci střevních stěn.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Fibre Response 2 kg
597 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Veterinární dieta je vhodná pro kočky s onemocněním trávicího traktu. Granule obsahují vysoké množství vlákniny, která regeneruje střevní stěnu. Royal Canin Veterinary Diet Cat Fibre Response 2 kg podporuje trávení, normální vylučování a snižuje oxidační stres.

Hill's PD Feline C/D Multicare Ocean Fish 5 kg
1 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prescription Diet™ c/d™ Multicare Feline s mořskou rybou usnadňuje efektivní udržení zdraví močového traktu a snižuje riziko opětovného návratu močových kamenů po jejich rozpuštění.

Hill's Feline I/D granulát 1,5 kg
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veterinární dieta I/D je vysoce stravitelné krmivo, vytvořené speciálně pro podporu koček s gastrointestinálními problémy.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12x85 g
273 Kč

Veterinární dieta je vhodná pro kočky trpící selháním ledvin. Obsahuje lahodné hovězí maso, které je vařené přímo v kapsičce pro zachování chuti a vůně. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Beef Pouch 12×85 g jsou s antioxidanty pro ochranu metabolismu.

Hill's Feline K/D granulát 5 kg
1 091 Kč

Kompletní granulované krmivo, pomáhá prodlužovat život a výrazně zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin díky zpomalení progrese a míry klinických příznaků.

Hill's PD Feline GI Biome 5 kg
1 269 Kč

Novinka

Dietní suché krmivo pro dospělé kočky. Napomáhá stabilizaci trávicích problémů a péči o zdravý střevní mikrobiom. Obsahuje optimální poměr rozpustných a nerozpustných vláknin. Hill's PD Feline GI Biome 5 kg je snadno stravitelné a obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Vyrobeno technologií ActivBiome+, pečující o zdravý střevní mikrobiom.

Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg
369 Kč

Novinka

Krmivo pro kočky s kožními problémy (léze, potravinová nesnášenlivost, dermatologické či gastrointestinální příznaky). Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg posiluje ochrannou funkci kůže. Ze surovin, které mají minimální alergenní potenciál. Bohaté na antioxidanty.

Hill's PD c/d Feline Urinary Stress Red Calorie 4 kg
809 Kč

Novinka

Výživa pro kočky s nadváhou, trpící onemocněním dolních močových cest. Prevence obezity, krystalurie a/nebo urolitiázy, ucpání močové trubice a Feline Idiopatické Cysticidy (FIC). Hill's PD c/d Feline Urinary Stress Red Calorie Chicken 4 kg redukuje vznik struvitových, kalciumoxalátových a kalciumfosfátových krystalů a kamenů.

Hill's PD Feline k/d+Mobility 2 kg
569 Kč

Novinka

Dietní krmivo pro dospělé kočky s akutním nebo chronickým onemocněním ledvin nebo s osteoartrózou či jiným kloubním onemocněním. Receptura s nižším podílem fosforu a proteinu podporuje činnost ledvin a látkovou kloubní výměnu. Hill's PD Feline k/d+Mobility 2 kg je zdrojem proteinů díky 21 % masové složky.

Hill's PD Feline Metabolic 1,5 kg
389 Kč

Novinka

Krmivo pro kočky s nízkým obsahem energie, které je vhodné pro účely snižování hmotnosti. Dodá kočce pocit zasycení a potlačí nadměrnou chuť na jídlo. Hill's PD Feline Metabolic 1,5 kg je klinicky testováno. Obsahuje L-karnitin. Vyvážená směs vitamínů, stopových prvků a minerálů dodá kočce potřebnou vitalitu.

Hill's PD Feline J/D 2 kg
459 Kč 440 Kč

Hill's™ Prescription Diet™ Feline j/d™ je klinicky ověřené krmivo, které již za 28 dní zlepšuje pohyblivost koček díky vyváženému poměru živin, DHA (speciální omega-3 mastná kyselina) a celkovému množství omega-3 mastných kyselin.

4VETS NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE URINARY 185g cat
50 Kč

4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE URINARY SUPPORT. Proti zánětům močových cest a ledvinovým (struvitových) kamenem. Kompletní krmivo pro kočky s onemocněním močových cest. Podporuje léčbu zánětů močového měchýře, problémů způsobených vytvářením struvitových kamenů…

Hill's PD Feline GI Biome 1,5 kg
469 Kč

Novinka

Krmivo pro dospělé kočky, vhodné pro stabilizaci trávicích problémů a péči o zdravý střevní mikrobiom. Obsahuje optimální poměr rozpustných a nerozpustných vláknin. Hill's PD Feline GI Biome 1,5 kg je snadno stravitelné a obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin.

4VETS NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE GASTRO INTESTINAL 185g cat
50 Kč

4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE WEIGHT REDUCTION. Při onemocněních trávicího traktu. Kompletní dietní krmivo pro kočky s onemocněním trávení a střevních absorpčních poruch spojených s průjmem a/nebo zánětem žaludku. Složení: krůtí 45,5% (filety, játra, žaludek), bram…

Hill's PD Feline Metabolic 4 kg
899 Kč

Novinka

Dietní krmivo s kuřecím masem (23 %), zeleninou a semínky. Kočku zasytí a zabrání tak pocitu hladu po jídle a nadměrné konzumaci. Hill's PD Feline Metabolic 4 kg představuje směs vitamínů, stopových prvků a minerálů.

Piper CAT STERILISED 400g králík konzerva pro sterilizované kočky
52 Kč

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu 55% (10% králičí maso), vývar, deriváty rostlinného původu (hrachový škrob, fruktooligosacharidy), minerální látky, Psyllium semena. Analytické složky: bílkoviny 10%, oleje a tuky 3,5%, popel 1,5%, vláknina 2%, vlhkost…

Piper CAT STERILISED 400g tuňák konzerva pro sterilizované kočky
52 Kč

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu 45%, vývar, ryba a vedlejší produkty z ryb (10% tuňák), deriváty rostlinného původu (hrachový škrob, frukto-oligosacharidy), minerální látky, Psyllium semena. Analytické složky: bílkoviny 10%, oleje a tuky 3,5%, popel 1…

4VETS NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE WEIGHT REDUCTION 185g cat
50 Kč

Kompletní krmivo pro kočky s nadváhou, obezitou a kočky po sterilizaci a kastraci, aby se zabránilo vzniku nadváhy a obezity. Díky nízkému obsahu tuku a L-karnitinu pomáhá dieta v procesu hubnutí. Zvýšené množství vlákniny zmírňuje pocit hladu. Složení: krůta 37% (játra…

Piper CAT STERILISED 100g králík kapsička pro sterilizované kočky
28 Kč

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu 55% (10% králičí maso), vývar, deriváty rostlinného původu (hrachový škrob, fruktooligosacharidy), minerální látky, Psyllium semena. Analytické složky: bílkoviny 10%, oleje a tuky 3,5%, popel 1,5%, vláknina 2%, vlhkost…

4VETS NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE STERILISED 185g cat
57 Kč

Kompletní krmivo pro kočky po sterilizaci a kastraci. Díky obsahu L-karnitinu a snížením množstvím kalorií pomáhají předcházet obezitě. Složení: krůta 35% (játra, žaludek, filety, kůže), tuňák 10% (maso), lososový olej 1%, chlorid sodný, inulin z čekanky 0,3%, chlorid…

NATURAL TASTE ADULT ALLERGY 185g pro kočky trpící alergiemi
45 Kč

NATURAL TASTE ADULT ALLERGY speciální masová konzerva pro kočky trpící alergiemi. Složení: kuře 60% (žaludek, játra, srdce, maso), vývar, bramborový škrob, minerální látky, lněný olej, Psyllium semena, sušené pivovarské kvasnice, fruktooligosacharidy, Yucca schidigera. Analy…

NATURAL TASTE WEIGHT REDUCTION 185g pro kočky s nadváhou-19%
42 Kč 34 Kč

Výprodej

NATURAL TASTE WEIGHT REDUCTION speciální masová konzerva pro kočky s nadváhou. Složení: vepřové maso 41% (srdce, játra, plíce), vývar, kuřecí maso 22% (kuřecí prsa, játra, žaludky), minerální látky, Jitrocel indický, lososový olej, sušené pivovarské kvasnice, fruktooligo…

Piper CAT STERILISED 100g tuňák kapsička pro sterilizované kočky
28 Kč

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu 45%, vývar, ryba a vedlejší produkty z ryb (10% tuňák), deriváty rostlinného původu (hrachový škrob, frukto-oligosacharidy), minerální látky, Psyllium semena. Analytické složky: bílkoviny 10%, oleje a tuky 3,5%, popel 1…

Hill's PD Feline C/D Urinary Stress Chicken 4 kg
820 Kč

Hill's™ Prescription Diet™ c/d™ Feline Urinary Stress Chicken je klinicky ověřená výživa pro redukci návratu příznaku FIC a obsahuje složky kontrolující stres, který je rizikovým faktorem FIC (Felinní Idiopatická Cystitida).

Hill's PD Feline K/D 1,5 kg
419 Kč

Klinicky ověřené krmivo Hill's™ Prescription Diet™ Feline k/d™ pomáhá prodlužovat život a výrazně zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin.

Hill's PD Feline k/d Early Stage 5 kg
1 129 Kč

Novinka

Speciální krmivo pro kočky s onemocněním ledvin (stadium IRIS 1), nebo srdečními poruchami. Přispívá ke zpomalení tempa onemocnění ledvin, zlepšuje průtok krve ledvinami a zmírňuje metabolickou acidózu. Hill's PD Feline k/d Early Stage 5 kg je rovněž zdrojem antioxidantů.

Hill's PD Feline Metabolic+Urinary Stress 1,5 kg
409 Kč

Novinka

Krmivo působící blahodárně na močové cesty i snižování tělesné hmotnosti u koček. Dokáže navodit pocit sytosti. Hill's PD Feline Metabolic+Urinary Stress 1,5 kg dokáže snížit tělesnou hmotnost až o 11 %. Bohatý zdroj bílkovin, omega-6 mastných kyselin a dalších zdraví prospěšných látek.

Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Special 4 kg
959 Kč

Granule disponují upraveným obsahem kvalitních proteinů. Jsou vhodné pro dospělé kočky trpící selháním ledvin a recidivující kalciumoxalátovou urolitiázou. Royal Canin Veterinary Diet Cat Renal Special 4 kg vysaďte během růstu, březosti a laktace kočky.