10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0-6m White Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0-6m White
Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0-6m White

Kojenecká lahvička se silikonovou savičkou, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0–6m White je vybavena antikolikovým ventilačním systémem, ergonomickým tvarem pro snadné držení a víčkem, které chrání čistotu savičky. Lahvička je dodávaná se savičkou s pomalým průtokem. Vhodné od narození.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
TrueLife Baby Bottle Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0-6m White
TrueLife Baby Bottle

Láhev Baby Bottle značky TrueLife je skvělým doplňkem k odsávačkám mateřského mléka značky TrueLife. Malá lahev o objemu 150 ml vám umožní po odsátí mléka ihned nakrmit vaše nejmenší.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK VOUSKY Bebeconfort Kojenecká láhev Emotion 150ml 0-6m White
Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK VOUSKY

Premium láhev Vousky o objemu 150 ml od značky Suavinex vás nadchne svou praktičností. Má široké hrdlo pro snadné mytí i přípravu pokrmu. Pro své miminko oceníte i anti-kolikové průduchy zamezující hromadění vzduchu a jeho následné polykání během krmení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK KRÁLÍK Philips Avent Láhev Natural Response s ventilem AirFree 125 ml, 0m+
Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK KRÁLÍK

Premium láhev Králík o objemu 150 ml od luxusní značky Suavinex je skvělou volbou pro krmení vašeho miminka. Díky širokému hrdlu se snadno myje. Láhev disponuje anti-kolikovými průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání v průběhu krmení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Láhev Natural Response s ventilem AirFree 125 ml, 0m+ Philips Avent Láhev Natural Response s ventilem AirFree 125 ml, 0m+
Philips Avent Láhev Natural Response s ventilem AirFree 125 ml, 0m+

Láhev Natural Response navržena pro snížení koliky, nadýmání a refluxu. Díky kvalitní savičce s ventilem Air Free je tok mléka stejný jako z prsu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Láhev Natural Response 125 ml, 0m+ Philips Avent Láhev Natural Response s ventilem AirFree 125 ml, 0m+
Philips Avent Láhev Natural Response 125 ml, 0m+

Láhev Natural Response podporuje rytmus pití samotného dítěte, jako je tomu u prsu. Savička dudlíku Natural Response uvolňuje mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije. Dítě tak může pít, polykat a dýchat přirozeným rytmem, stejně jako z prsu. Snadno lze tak kombinovat kojení a krmení z lahvičky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Lahvička na učení Natural Response 150 ml, 6m+ Philips Avent Lahvička na učení Natural Response 150 ml, 6m+
Philips Avent Lahvička na učení Natural Response 150 ml, 6m+

Lahvička na učení Natural naučí dítě pít z hrnečku. Pohodlné držadla pomáhají dítěti samostatně držet lahvičku, zatímco pije ze známého dudlíku. Držadla s protiskluzovou vrstvou jsou tvarována pro snadné uchopení malýma ručičkama. Lahve Philips Avent Natural jsou vyrobeny z materiálu neobsahujícího BPA.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Medela Calma lahvička pro kojené děti 150 ml Philips Avent Lahvička na učení Natural Response 150 ml, 6m+
Medela Calma lahvička pro kojené děti 150 ml

Medela Vám přináší nový způsob podávání mléka kojeným dětem. Nemusíte se bát, že Vaše dítě ztratí sací reflex a bude odmítat pít z prsu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s Medical Specialty kojencká láhev 120ml Philips Avent Lahvička na učení Natural Response 150 ml, 6m+
Dr.Brown´s Medical Specialty kojencká láhev 120ml

Medical Specialty kojenecká láhev od značky Dr.Brown´s je vybavena regulačním ventilem navrženým ve spolupráci se specialisty. Jednosměrný ventil umožňuje krmení bez potřeby manuální pomoci. Balení obsahuje i čisticí kartáček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x120ml plast růžová Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x120ml plast růžová
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x120ml plast růžová

Antikoliková růžová úzká láhev od značky Dr.Brown´s přináší unikátní patentovaný systém přisávání. Systém výrazně snižuje výskyt bolesti bříška a nadýmání. Vnitřní přítokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin. Balení obsahuje 2 láhve a kartáček na čištění spolu s vnitřním dvoudílným patentovaným ventilem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Suavinex LÁHEV FOREST PRVNÍ S OUŠKY 150 ml Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x120ml plast růžová
Suavinex LÁHEV FOREST PRVNÍ S OUŠKY 150 ml

Dětská láhev FOREST značky Suavinex je učící láhev s oušky, která usnadní vašemu dítěti předchod z láhve na pití z hrníčku či sklenice. Netekoucí silikonové pítko se postará o to, aby dítě nevylévalo tekutinu všude. Praktická držadla usnadní dítěti pití a uchopení lahvičky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ široké hrdlo 150ml plast Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x120ml plast růžová
Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ široké hrdlo 150ml plast

Antikoliková láhev Options+ od značky Dr.Brown´s přináší unikátní patentovaný systém přisávání. Systém výrazně snižuje výskyt bolesti bříška a nadýmání. Láhve s celým příslušenstvím pomáhají zachovávat vitamíny A, C, E díky prokazatelně nižší oxidaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kojenecké láhve od 100 ml.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kojenecké láhve od 100 ml výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kojenecké láhve od 100 ml akce.