10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 40981226

Critters 1-4

Critters 1-4

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Critters, žravé zvířecí bytosti se zabijáckými instinkty, zavítají na Zemi s jediným cílem… sežrat celý svět! Celý popis
289 Kč
Zboží od: Multiland
289 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Obraz: 16:9


Critters, žravé zvířecí bytosti se zabijáckými instinkty, zavítají na Zemi s jediným cílem… sežrat celý svět!

Critters

1986
Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný – dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety!

Critters 2
1988
Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže „kluk, který křičel Critter”, Brad Brown, je zpátky… a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle – do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam se jen podíváte: pole plné dobytka se stává obrovským prostřeným stolem a místní obyvatelé mizí po celých soustech. Naštěstí se vracejí tři šerifové z vesmíru, Ug, Lee a Charlie a pokusí se problém odstranit.

Critters 3
1991
Když vzteklé, zubaté, chlupaté koule bez milosti vtrhnou do činžovního domu v Los Angeles a zatnou zuby do jeho obyvatel s regulovaným nájemným, vede Leonardo DiCaprio boj za jejich likvidaci a záchranu planety. Nebude to snadné, ale právě na něj lidstvo spoléhá, že zničí tyhle mimozemské ježky jednou provždy.

Critters 4
1992
Critters se vracejí… ale nejsou to obyčejní Critters – jedná se o speciální druh geneticky zkonstruovaných mutantů, kteří byli stvořeni, aby převzali vládu nad vesmírem. Tentokrát jsou lačni dobýt galaxii a zvláštní chuť mají na lidstvo, které je mimo tento svět.