U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží koloběžky pro děti od 5 let. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie koloběžky pro děti od 5 let doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie koloběžky pro děti od 5 let nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce koloběžky pro děti od 5 let či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

-22%
Street Surfing Koloběžka TRICKSTER Blossom Black
13x

Street Surfing Koloběžka TRICKSTER Blossom Black

1 590 Kč
1 229 Kč

Dětská koloběžka disponuje svařovanou hliníkovou deskou a BMX řidítky s třibodovou objímkou. Je ideální pro nácvik prvních triků a skoků. Street Surfing Koloběžka TRICKSTER Blossom Black je vhodná pro děti od 5 let.

Od prodejce MALL
Mondo Alu skládací koloběžka Avengers Marvel
2x

Mondo Alu skládací koloběžka Avengers Marvel

1 099 Kč

Další nabídky od 909 Kč

Velmi lehká hliníková skládací koloběžka v oblíbené licenci Avengers od Marvel. Kolečka o velikosti 125 mm s kvalitními ložisky zajišťují plynulou jízdu. Velká deska s grafickou a protiskluzovou úpravou umožňuje pohodlné polohování chodidla. Koloběžka se dá snadno složit pomocí jednoduchého mechanismu.

Od prodejce MALL
-33%
Stiga Koloběžka STIGA Comet 120-S černá
47x

Stiga Koloběžka STIGA Comet 120-S

1 799 Kč
1 199 Kč
Doprava zdarma

Comet 120-S je pro všechny děti od pěti let, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu. Koloběžka je vyrobená z pevné hliníkovo-ocelové konstrukce, která je odlehčena. Jízda je tak pohodlná a snadná.

Od prodejce MALL
-71%
Stiga Koloběžka Track 120-S černá
26x

Stiga Koloběžka STIGA Track 120-S

5 899 Kč
1 699 Kč
Doprava zdarma

Track 120-S je velikostně vhodná jak pro juniory, tak i pro dospělé, kteří si rádi užívají pohyb na čerstvém vzduchu. Tato koloběžka s moderním designem je doplněna o Stigou vyvinutým stabilizačním systémem pro bezpečnou, stabilní a pohodlnou jízdu.

Od prodejce MALL
Mondo Alu skládací koloběžka FROZEN II
12x

Mondo Alu skládací koloběžka FROZEN II

1 099 Kč

Další nabídky od 1 009 Kč

Velmi lehká hliníková skládací koloběžka v oblíbené dívčí licenci Frozen 2. Kolečka o velikosti 125 mm s kvalitními ložisky zajišťují plynulou jízdu. Velká deska s grafickou a protiskluzovou úpravou umožňuje pohodlné polohování chodidla. Koloběžka se dá snadno složit pomocí jednoduchého mechanismu.

Od prodejce MALL
Sulov Koloběžka ALU 125 B, RS 68
17x

Sulov KOLOBEZKA ALU 125

799 Kč

Další nabídky od 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koloběžku LIFEFIT 125 si díky krásnému designu oblíbí zejména starší děti. Dá se díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zabezpečují vysokou bezpečnost.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka One řada Numbers červená
3x

Yedoo Koloběžka One řada Numbers

3 790 Kč
3 329 Kč
Doprava zdarma

Naprostá jednička! Začátek krásného přátelství s pohybem, rychlostí, přírodou, nebo i chytrými způsoby, jak vyzrát na cestu do školy. Nejlehčí a nejdostupnější model, kterému nechybí množina bezpečnostních prvků, ani kola, co suverénně zvládnou i cesty, které se v zimě neudržují. Díky typické houževnaté konstrukci vydrží i bezstarostnější zacházení. Už pojeďte, vy šnečí babičky!

Od prodejce MALL
Mondo Alu skládací koloběžka Jednorožec
9x

Mondo Alu skládací koloběžka Jednorožec

1 099 Kč

Další nabídky od 888 Kč

Velmi lehká hliníková skládací koloběžka v provedení Unicorn – Jednorožec. Kolečka o velikosti 125 mm s kvalitními ložisky zajišťují plynulou jízdu. Velká deska s grafickou a protiskluzovou úpravou umožňuje pohodlné polohování chodidla. Koloběžka se dá snadno složit pomocí jednoduchého mechanismu.

Od prodejce MALL
Mondo Alu skládací koloběžka SpiderMan
10x

Mondo Alu skládací koloběžka SpiderMan

1 099 Kč

Velmi lehká hliníková skládací koloběžka v oblíbené licenci SpiderMan od Marvel. Kolečka o velikosti 125 mm s kvalitními ložisky zajišťují plynulou jízdu. Velká deska s grafickou a protiskluzovou úpravou umožňuje pohodlné polohování chodidla. Koloběžka se dá snadno složit pomocí jednoduchého mechanismu.

Od prodejce MALL
-22%
Street Surfing Trickster modrá
36x

Street Surfing Trickster

1 590 Kč
1 239 Kč

Další nabídky od 1 589 Kč

Dětská koloběžka je skvělá pro nacvičení různých triků a skoků. Disponuje 100 mm kolečky o tvrdosti 80A a ložisky ABEC 5. Brzda je klasicky umíštěna na zadním kolečku. Součástí jsou BMW řidítka o šířce 40 cm. Street Surfing Trickster je vhodná od 5 let.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Tidit zelená
5x

Yedoo Koloběžka Tidit

4 790 Kč
4 299 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 4 790 Kč

Vylepšená Yedoo koloběžka Tidit ** je jako dělaná pro ty, co už v šatně plánují, kam pojedou po cestě ze školy. Tidit má brzdy na obou kolech, **odlehčený dvoutrubkový rám, který je lehký a pevný zároveň. koloběžka bezpečně zvládne ostřejší styl jízdy, ztížené jízdní podmínky i drsnější zacházení.

Od prodejce MALL