Street Surfing Skládací koloběžka FIZZ URBAN 200 District O
1 389 Kč

Skládací koloběžka disponuje velkými kolečky, která dobře pohlcují i drobné nerovnosti. Výška nášlapu je 8 cm a umožňuje snadné odrážení. Street Surfing Skládací koloběžka FIZZ URBAN 200 District O je určena pro děti od 8 let a pyšní se zajímavým designem.

Street Surfing Freestyle koloběžka TORPEDO Firestarter
1 889 Kč

Dětská freestyle koloběžka disponuje kolečky s hliníkovým jádrem, která zajišťují pevnost při skocích. Také je vhodná na různé triky . Street Surfing Freestyle koloběžka TORPEDO Firestarter je určena pro děti od 8 let a pyšní se zajímavým designem.

Street Surfing Freestyle koloběžka DESTROYER White Fire Mask
2 369 Kč

Dětská freestyle koloběžka disponuje rychlými kolečky s ocelovou vidlicí a 3bodovou objímkou. Má hlavové složení NECO. Street Surfing Freestyle koloběžka DESTROYER White Fire Mask je určena pro děti od 8 let a pyšní se zajímavým designem.

Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
2 489 Kč

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.

Street Surfing Bandit Shooter Green
2 529 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Shooter Green Cr-Mo je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr
1 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací koloběžka Street Surfing Urban je určená do městského provozu. S kolečky 205 mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnocení: 4,6
1 889 Kč

Freestyle koloběžka Street Surfing Torpedo s jedinečným designem je předurčena pro skatepark a triky. Vyztužený rám a řídítka ze slitiny hliníku 6061 vynikají maximální pevností a lehkostí. Kolečka s kovovými jádry garantují pevnost při skocích a tricích.

Street Surfing Ripper Bloody Gold
3 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Ripped Bloody Gold vyniká svou robustní konstrukcí vyvedenou ve výrazných barvách. Disponuje extra širokými vyztuženými řidítky a hlavovým složenim HIC. Koloběžka je díky své stavbě a lehkosti vhodná na použití ve skateparcích.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT
2 489 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Destroyer

Street Surfing Destroyer

Hodnocení: 5
2 289 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým ve skateparku otočíte leckterou hlavu. Užívejte si rychlou jízdu i triky se 110mm kolečky a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovatě zelené nebo ohnivě rudé.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo
2 489 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Torpedo Glaciar
1 889 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s pevnými kovovými jádry koleček a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.

Premiere Sport Koloběžka Shark
1 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato koloběžka pro děti od osmi let věku podpoří vaše ratolesti ve zdravém pohybu od cesty do školy až po hraní ve volném čase. Má ocelový rám a přední i zadní V brzdy na kolečkách přes 12 palců, které se ve výmolech neztratí.

JD Bug koloběžka MS185F Deluxe - bílo/červená
1 720 Kč 1 599 Kč

Novinka

Koloběžka MS185F DELUXE je vyrobena z odlehčené slitiny hliníku. Koloběžku lze snadno a rychle složit. Protiskluzová nášlapná deska, pěnové rukojeti a 8“ polyuretanová kola s průmyslovými ložisky. Vhodná pro rekreační i sportovní využití jak pro dospělé, tak pro děti od 8 let.

Street Surfing Koloběžka Urban Xpr
1 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací koloběžka Street Surfing Urban Xpr je určená do městského provozu. S kolečkami 205mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Razor Carbon Lux, černá
1 979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zůstaňte styloví! Uhlazený přepravní prostředek do města nebo tichá víkendová koloběžka? Carbon Lux je cool a stylový každý den: texturované plastové stupátko, velká kola a uhlazený městský design.

Olpran Koloběžka 16"/16"
2 999 Kč

Dětská moderní koloběžka má pevný ocelový rám s velikostí kol 16". Přední a zadní brzdy zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Koloběžka je vhodná pro jízdu na jakémkoliv povrchu.

Razor A5 Lux

Razor A5 Lux

Hodnocení: 5
2 909 Kč

Více jízdy, méně odrážení! Extra velká uretanová kola zajišťují koloběžce A5 Lux extra plynulou a hladkou jízdu. Snadno se skládá a přenáší, je vybavena super silnou hliníkovou t-trubkou a stupátkem a zaručí tak pohodlnou jízdu.

Razor Spark 125 - růžová
1 799 Kč

Nejprodávanější koloběžka na světě je nyní ještě atraktivnější ve variantě Razor Spark™. Vaši jízdu rozzáří sešlápnutí Spark Baru – sledujte, jak jiskry srší!

Razor Beast, žlutá
1 929 Kč

Poznejte zvíře! Zvíře – The Beast – dělá z cesty do školy záležitost, ze které vstávaji vlasy! Nejnovější přírůstek do rodiny Razoru s pevnou trubkou a v jasných barvách, je stylový a funkcemi podobný PRO modelu.

Razor Rift
2 132 Kč 1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koloběžka Rift perfektně řeže zatáčky, můžete s ní jet jako s klasickou koloběžkou nebo driftovat jako profík díky samostatnému zadnímu kolečku, které je otočné o 360 stupňů. Jasně červené stupátko má na povrchu intenzivní strukturu a je vytvarováno tak, aby zabraňovalo sklouznutí.

Spokey TUNK Koloběžka, nafukovací kolečka 200 mm
1 882 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koloběžka disponuje nožní brzdou a nastavitelnou výškou řidítek. Součástí jsou ložiska ABEC 7 a praktická protiskluzová deska. Spokey TUNK Koloběžka, nafukovací kolečka 200 mm je ideální pro rekreační jízdu ve městě i v terénu.

Street Surfing Ripper Bloody Black - rozbaleno-4%
2 990 Kč 2 849 Kč

Rozbaleno

Freestyle koloběžka stvořená svou robustní konstrukcí pro triky vám ve skateparku ostudu neudělá. Užívejte si rychlou jízdu se 110mm kolečky, která vás s ložisky ABEC 9 a kovovými jádry podrží i v těch nejkrkolomnějších skocích. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Ripper Bloody Black – tahle jízda nebude pro dámičky.

Razor California Longboard
2 479 Kč

Vydejte se vstříc západu slunce s koloběžkou California Longboard. Jeho chloubou je super stylizované stupadlo s integrovanou zvýšenou koncovkou. Výšku řidítek můžete uzpůsobit stylu své jízdy.

Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr Burst - zánovní-14%
1 990 Kč 1 709 Kč

Zánovní

Koloběžka je ideálním dopravním prostředkem pro cestování po městě. Díky rychlému skládacímu mechanismu je lehce přenosná. Široká řídítka a snížený nášlap zajišťují stabilnost. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.

Razor A5 Air černá

Razor A5 Air černá

Hodnocení: 3,8
2 859 Kč

Připravte se na skvělou jízdu a zvládněte i nerovný povrch. Pneumatická kolečka a patentovaná technologie proti drnčení zaručí komfort a pohodlí. Koloběžka A5 Air vás dopraví téměř kamkoli.

Authentic Skládací koloběžka Six Degrees 205 mm
3 059 Kč 2 579 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees v moderním provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou: výškově nastavitelná extra široká řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou, přední a zadní kolo s blatníkem. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Razor A5 Air stříbrná

Razor A5 Air stříbrná

Hodnocení: 4,1
2 859 Kč

Připravte se na skvělou jízdu a zvládněte i nerovný povrch. Pneumatická kolečka a patentovaná technologie proti drnčení zaručí komfort a pohodlí. Koloběžka A5 Air vás dopraví téměř kamkoli.

Nils Extreme QD-200 černá

Nils Extreme QD-200 černá

Hodnocení: 4,8
1 589 Kč

Městská koloběžka QD-200 lze jednoduše složit. Říditka jsou nastavitelná. Kolečka o velikosti 200mm zaručují rychlou jízdu a snadnější překonávaní nerovností na cestách. Má protiskluzový povrch s grafikou.

Street Surfing Street Rush Xtreme Off Road
2 889 Kč

Koloběžka Street Surfing Street Rush s nafukovacími koly je kombinací freestyle a off-road koloběžky. Bytelné konstrukce ji dělá vhodnou do prakticky všech terénů vč. polních a lesních cest.

Razor A6 - stříbrná
3 299 Kč

Stylová Koloběžka A6 od Razoru je určená pro vyšší jezdce. Má vyšší řídítka, delší stupátko a ultra velká 10” uretanová kola. U modelu A6 je k dispozici nový patentovaný skládací systém proti drnčení. Žádná cesta nyní nebude překážkou!

JD Bug Koloběžka Classic Street 120
1 789 Kč

Jedna z nejlehčích skládacích koloběžek od oblíbené, zavedené a léty prověřené značky JD Bug. Snadná nastavitelnost výšky řídítek a nosnost až 100 kg z ní dělají ideální model pro odrostlejší děti i dospělé, kteří hledají zábavný a rychlý způsob přepravy.

Street Surfing Koloběžka Urban Xps Black Silver
2 340 Kč 1 949 Kč

Koloběžku Street Surfing Urban Xps Black Silver se skládacím mechanizmem na jedno ""cvaknutí"" oceníte zejména při častém skládání koloběžky, které hravě zvládnete do 3 vteřin. Jede hladce a rychle. Díky širokým řídítkům 47 cm a sníženému nášlapu 8,5 cm od země je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.