Koike Kazue, Ikegami Rjóči: Crying Freeman 1 - Plačící drak

Značka: Náš kód: 100000797535
 Koike Kazue, Ikegami Rjóči: Crying Freeman 1 - Plačící drak

Partnerský prodej

Koike Kazue, Ikegami Rjóči: Crying Freeman 1 - Plačící drak

Crying Freeman: Plačící drak je přístupný od osmnácti let výše. Nabízí příběh vraha, který se zamiluje do jedné ze svých obětí. Crying Freeman je kriminálka, ve které se spojuje romantika s brutální nelítostností. Celý popis

285

285 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 379 Kč, Ušetříte 94 Kč (24 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Crying Freeman: Plačící drak je přístupný od osmnácti let výše. Nabízí příběh vraha, který se zamiluje do jedné ze svých obětí. Crying Freeman je kriminálka, ve které se spojuje romantika s brutální nelítostností. Je to jako příběh Romeo a Julie převyprávěný markýzem de Sade a natočený Tony Scottem. Japonsky přepálené emoce a osudovost se tu střetávají s tím, co se pohledu evropana může jevit jako naprostá amorálnost. To vše navíc naprosto precizně vykreslené s perfektně rozfázovanými akčními scénami.

Text praví:

Jmenuje se Jo Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy. Mladý, krásný a citlivý umělec Jo byl svými dračími pány psychologicky naprogramován, aby zabíjel na rozkaz. Vůli svých pánů se vzepřít nemůže, oni však zase nemohou zastavit jeho slzy lítosti.

Manga Crying Freeman, kterou napsal legendární Kazuo Koike, autor série Lone Wolf and Cub (Osamělý vlk a vlče), a nakreslil nedostižný Rjoiči Ikegami, je čtením pro dospělé se vším všudy: je temná, násilná, morálně složitá a eroticky nabitá. Po celém světě je považovaná za mistrovské dílo v oblasti komiksů pro dospělé a je jedním z klenotů mezi dnes již klasickými mangami.

  • počet stran: 400
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.6.2011
  • šířka: 131mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 508g
  • ISBN: 978–80–7449–044–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Koike Kazue, Ikegami Rjóči
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Crew