Straczynski J. Michael: Spider-Man - Ezekielův návrat

Značka: Náš kód: 100001750408
 Straczynski J. Michael: Spider-Man - Ezekielův návrat

Partnerský prodej

Straczynski J. Michael: Spider-Man - Ezekielův návrat

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana… obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být smrtící. Celý popis

247

247 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 329 Kč, Ušetříte 82 Kč (24 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana… obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být smrtící.

A jakoby to nestačilo, tak se vrací i tajemný Ezekiel. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti – a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man.

  • počet stran: 144
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.4.2011
  • šířka: 168mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 438g
  • ISBN: 978–80–7449–037–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Straczynski J. Michael
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Crew