Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1432943001

Canon IVY REC Black (4291C010)

Canon IVY REC Black (4291C010)

Odolná outdoorová digitální kamera s vámi zvládne extrémní zimní sporty i lehárko u moře. Canon IVY REC je voděodolná, nárazuvzdorná a nahrává videa v super kvalitě Full HD. Díky 13Mpx snímači svoje zážitky zachytíte v úchvatných barvách a integrovaná Wi-Fi s Bluetooth zajistí jejich rychlé sdílení. Celý popis

Barva

default
default
default
default
Produkt je momentálně nedostupný.
3 390 Kč
Zboží od: MALL
3 390 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti Canon IVY REC

 • 13Mpx CMOS snímač
 • Full HD videa (1080p, 60 sn./s)
 • Wi-Fi & Bluetooth
 • Aplikace Canon Mini Cam pro úpravu a sdílení
 • Chytrý design s klipem
Canon IVY REC

Jen ta nejlepší výbava

Canon IVY REC je vybavená 13Mpx CMOS snímačem, díky čemuž bude barevná paleta vašich videí a snímků naprosto neuvěřitelná. Dále rozhodně oceníte širokoúhlý objektiv se světelností f/2.2, pevným ohniskem 25,4 mm a ISO rozsahem od 100 do 3200. Zkrátka a dobře, ač na to tento svěže vypadající drobeček nevypadá, „pod kapotou“ schovává opravdu kvalitní výbavu.

Canon IVY REC

Canon IVY REC – kamarád do deště

Tato outdoorová kamerka je postavená tak, aby ustála i opravdu náročné podmínky. Díky vodotěsnosti se s touto báječnou věcičkou můžete potopit až na půl hodiny do dvoumetrové hloubky. Zároveň v klidu ustojí i pád z dvoumetrové výšky, čemuž přispívá i fakt, že postrádá takové křehké části jako je například displej. Za to si ji ale přes integrovaný klip můžete připnout na batoh nebo za opasek.

Canon IVY REC

Canon IVY REC

Full HD dovolená

Canon IVY REC natáčí videa ve Full HD (1080p) kvalitě se snímkovací frekvencí 60 sn./s, díky čemuž vznikají kvalitní a plynulé záběry, což oceníte především při natáčení rychlých akcí. Videa se ukládají ve formátu MP4. Kamera samozřejmě zvládá i krásné statické snímky, takže máte jistotu, že každá situace dostane přesně, co potřebuje.

Canon IVY REC

Skvělá konektivita

Canon IVY REC je vybavená integrovanou Wi-Fi a Bluetooth 4.2 připojením, takže fotoaparát jednoduše spárujete s mobilním telefonem. Mimoto je kompatibilní s microSD kartami až do kapacity 256 GB. Transport nahrávek a fotografií tak nebyl nikdy snazší.

Canon IVY REC

Canon Mini Cam vám rozšíří obzory

Díky této aplikaci pro mobilní telefony můžete fotografie a videa z kamery ihned snadno sdílet, využít živý náhled při fotografování či natáčení a či pořízené záběry jednoduše editovat. K dispozici je zdarma na App Store a Google Play a je kompatibilní s iOS 11 a vyšší / Android 5.1 a vyšší.

Canon IVY REC

Canon IVY REC vás nezklame

Kamera má vestavěný lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 660 mAh, který se navíc dobíjí pomocí USB rozhraní, je tedy velmi snadné udržet kameru stále nabitou. Při rozměrech 110,5 × 45,2 × 18,5 mm a váze pouhých 90 g by byl hřích nemít ji stále u sebe a být tak vždy připraven.

Vlastnosti

 • Digitální kamera je opatřená 13Mpx CMOS snímačem a širokoúhlým objektivem se světelností f/2.2, pevným ohniskem 25,4 mm a ISO rozsahem od 100 do 3200
 • Zvládne potopení do 2 metrů až na 30 minut a ustojí i pád z výšky 2 metrů
 • Videa ve Full HD kvalitě (1080p, 60 sn./s) se ukládají ve formátu MP4
 • Kamerka je vybavená Wi-Fi a Bluetooth 4.2
 • Fotoaparát je kompatibilní s microSD kartami** až do kapacity 256 GB
 • Aplikace Canon Mini Cam umožňuje nahrávky sdílet a upravovat
 • Klip** lze kromě karabiny na připnutí k oblečení využít i jako hledáček pro živý náhled kamery promítaný do mobilního telefonu
 • 660mAh lithium-polymerový akumulátor se dobíjí přes USB konektor

Technické parametry

Maximální rozlišení Full HD


Světelnost objektivu 2,2
Min. ohnisková vzdálenost 25,4 mm
Minimální ISO citlivost 100
Maximální ISO citlivost 3200


Počet snímků/s(videosekvence) 60
Max. kapacita paměťové karty 256 GB
Napájení vestavěný akumulátor


Hmotnost 90 g
Šířka 110,5 mm
Výška 45,2 mm
Hloubka 18,5 mm

Odkazy