Shiv Shakti Enterp. Sluneční kompas Gilbert Sundial

Shiv Shakti Enterp. Sluneční kompas Gilbert Sundial

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sluneční kompas Gilbert Sundial Kompas z mosazi zabudovaný v krabičce z tvrdého tropického dřeva. Sluneční kompas, používaný ve středověku a novověku hlavně v námořní dopravě. Prvním kompasem byl patrně kus magnetovce, plovoucí na dřevěné podložce v nádobě s vodou. Celý popis
1 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: HOSANA HOME

Skladem u partnera poslední 1 kus

1.12.2021 - 2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera HOSANA HOME

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054669104

Popis

Sluneční kompas Gilbert Sundial

Kompas z mosazi zabudovaný v krabičce z tvrdého tropického dřeva.

Sluneční kompas, používaný ve středověku a novověku hlavně v námořní dopravě. Prvním kompasem byl patrně kus magnetovce, plovoucí na dřevěné podložce v nádobě s vodou. Kompasy jsou známy ze starověké Číny. První zmínka o kompasu pochází z 9. století.

Materiály: leštěná mosaz a tvrdé tropické dřevo

Rozměry: 9 × 9cm

Když lidé učinili pokrok ve stavbě lodí schopných mořeplavby, otevřeli tím dveře pokroku a rozvoji celého lidstva. To, co začalo touhou po dobrodružství, přineslo první objevy a odstartovalo četné výpravy na jejichž konci bývalo bohatství. Plavby za obzor však nepomohly lidstvu překonat pouze velké vzdálenosti, ale také pomohly rozšířit obzory současného vědění. Obchodní plavby pak umožňovaly obchodování s exotickým a luxusním zbožím a byly dalším impulzem, pro to, abychom brzy zmapovali a „ovládli“ všechny vody Země. Námořní dekorace z naší nabídky jsou připomínkami těchto časů a jistě potěší všechny muže s dobrodružným srdcem.