Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10690807

GreenFood Nutrition Performance A-AKG + Citrulline Malate 420g - Mango

GreenFood Nutrition Performance A-AKG + Citrulline Malate 420g - Mango

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Extrémně účinná směs Arginin alfa-ketoglutarátu (A-AKG) a Citrulline Malate. Celý popis
599 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
599 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

20.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
20.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Extrémně účinná směs Arginin alfa-ketoglutarátu (A-AKG) a Citrulline Malate. Vynikající nápoj bez cukru s příchutí šťavnatého ovoce.
A-AKG + Citrulline Malate vyhledávají sportovci orientovaní na:
– Maximální sílu
– Maximální svalový výkon
– Maximální intenzitu tréninku
– Maximální napumpování svalů
– Maximální intenzitu při tréninku

Účinky A-AKG jsou dobře známy každému, kdo chce posílit výsledky silového tréninku. A-AKG přispívá k tvorbě oxidu dusnatého (NO), který se podílí na vazodilataci (rozšíření cév) a uvolnění cév. Do svalů se tak dostává více kyslíku a živin, díky čemuž se zlepšují výsledky silového tréninku. Mimo prokrvení souvisí účinky A-AKG také se zvýšením klidové hladiny růstového hormonu. V kombinaci se cvičením se tento účinek ještě navyšuje.
Citrulline Malate je neesenciální aminokyselina, jejíž účinky souvisí s produkcí oxidu dusnatého, který má vliv na zvýšení průtoku krve do svalů. Tyto vlastnosti Citrullin Malate jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení.

Balení: 420g
Počet dávek: 30
Doporučená denní dávka: 1× denně 1 dávku (1 odměrku) rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte nejlépe 30 min před tréninkem. Nápoj lze konzumovat rovněž v průběhu tréninku, jako funkční tréninkový nápoj. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výživové údaje

V denní dávce 14 g

Citrulin malát 2:1

3000 mg

A-AKG

2000 mg


Složení:
Příchuť Juicy Meloun: Maltodextrin, citrulin malát 2:1(aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), přírodní aroma meloun, barvivo – beta karoten, protispékavá látka – oxid křemičitý, sladidlo – sukralóza, regulátor kyselosti – kyselina jablečná.
Příchuť Juicy Malina: Maltodextrin, citrulin malát 2:1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), přírodní aroma malina, barvivo – prášek z červené řepy, protispékavá látka – oxid křemičitý, sladidlo – sukralóza, regulátor kyselosti – kyselina jablečná.
Příchuť Juicy Mandarinka: Maltodextrin, citrulin malát 2:1(aminokyselina), A-AKG(aminokyselina), přírodní aroma mandarinka, barvivo – beta karoten, protispékavá látka – oxid křemičitý, sladidlo – sukralóza, regulátor kyselosti – kyselina jablečná.
Příchuť Juicy Mango: Maltodextrin, citrulin malát 2:1(aminokyselina), A-AKG(aminokyselina), přírodní aroma mango, barvivo – beta karoten, protispékavá látka – oxid křemičitý, sladidlo – sukralóza, regulátor kyselosti – kyselina jablečná.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018

Upozornění na obale: Doplněk stravy se sladidlem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.