Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10691696

GreenFood Nutrition Performance HMB 420g - Mandarinka

GreenFood Nutrition Performance HMB 420g - Mandarinka

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát) lze doporučit všem jedincům orientovaným na růst svalové hmoty a regeneraci. I samostatně je velice účinný a jeho efekt lze posílit i v kombinaci s jinými doplňky. Celý popis
539 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
539 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

12.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
12.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát) lze doporučit všem jedincům orientovaným na růst svalové hmoty a regeneraci. I samostatně je velice účinný a jeho efekt lze posílit i v kombinaci s jinými doplňky. HMB je metabolit aminokyseliny Leucin, který je v malém množství přirozeně vytvářen v těle při proteinové syntéze. Vynikající nápoj bez cukru s příchutí šťavnatého ovoce.
HMB vyhledávají sportovci orientovaní na:
– Regeneraci
– Maximální sílu
– Maximální výkon
– Nárůst svalové hmoty
– Ochranu svalové hmoty

Balení: 420g
Počet dávek: 30
Doporučená denní dávka: 1× denně 1 dávku (1 odměrku) rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte nejlépe 60 min před tréninkem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výživové údaje

V denní dávce 14 g

HMB

3000 mg


Složení:
Příchuť Juicy Meloun: Maltodextrin, HMB (Beta hydroxy-betamethylbutyrate), přírodní aroma meloun, regulátor kyselosti – kyselina citronová, barvivo – beta karoten, sladidlo – sukralóza, protispékavá látka – oxid křemičitý.
Příchuť Juicy Malina: Maltodextrin, HMB (Beta hydroxy-betamethylbutyrate), přírodní aroma malina, regulátor kyselosti – kyselina citronová, barvivo – prášek z červené řepy, sladidlo – sukralóza, protispékavá látka – oxid křemičitý.
Příchuť Juicy Mandarinka: Maltodextrin, HMB (Beta hydroxy-betamethylbutyrate), přírodní aroma mandarinka, regulátor kyselosti – kyselina citronová, barvivo – beta karoten, sladidlo – sukralóza, protispékavá látka – oxid křemičitý.
Příchuť Juicy Mango: Maltodextrin, HMB (Beta hydroxy-betamethylbutyrate), přírodní aroma mango, regulátor kyselosti – kyselina citronová, barvivo – beta karoten, sladidlo – sukralóza, protispékavá látka – oxid křemičitý.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Upozornění na obale: Doplněk stravy se sladidlem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018