Jelínek - trading Kompostér S-900
1 999 Kč 1 179 Kč

Kompostovací Silo S 900 je cenově dostupná alternativa kompostování na volné hromadě. Obecně jsou kompostovací sila vhodná pro svůj objem do větších zahrad. Pomohou například při kompostování posekané trávy a při podzimním zpracování spadlého listí, ale lze je také použít na kompostování běžných odpadů a všech ostatních odpadů ze zahrady.

Jelínek - trading S-650

Jelínek - trading S-650

Hodnocení: 4,9
1 390 Kč 937 Kč

<
NABÍDKA TÝDNE: EXTRA SLEVA 10 % na tento produkt (platí do 18. 10. 2020 nebo do odvolání)! KÓD: 10HOBBY16
Kompostovací Silo S 650 je cenově dostupná alternativa kompostování na volné hromadě. Obecně jsou kompostovací sila vhodná pro svůj objem do větších zahrad. Pomohou například při kompostování posekané trávy a při podzimním zpracování spadlého listí, ale lze je také použít na kompostování běžných odpadů a všech ostatních odpadů ze zahrady.
Jelínek - trading Kompostér K 1380 - černý
4 739 Kč 4 499 Kč

Nejnovější kompostér K 1380 je vhodný pro pozemky o rozsahu 2 000 m2 a pomůže například při kompostování posekané trávy a při podzimním zpracování spadlého listí, ale lze je také použít na kompostování běžných odpadů a všech ostatních odpadů ze zahrady.

Joseph Joseph Nádoba na kompostovatelný odpad Compo 4
839 Kč

Nádobka JOSEPH JOSEPH Compo 4 byla navržena jako praktický koš na zbytky jídel. Díky úzkému tvaru nezabírá místo na pracovní desce. Je dodávána s držáčky pro instalaci na vnitřní stranu dvířek. Víko nádoby lze doširoka otevřít tak, aby se zbytky jídel daly snadno shrnout z talířů přímo do nádoby.

Plastia Vermikompostér Urbalive šedý
2 979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Za pomoci pracovitých žížal ve vermikompostéru Urbalive přeměníte rostlinné zbytky z Vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

KETER ECO kompostér 470L

KETER ECO kompostér 470L

Hodnocení: 4,4
800 Kč

Rychlejší kompostování je s tímto plastovým kompostérem hračka! Speciální tvar kompostéru umožňuje cirkulaci vzduchu, která urychluje kompostování.

KETER Eco Composter 320L (219452)
665 Kč

Komposter plastový o obsahu 320L – speciální tvar zajišťuje cirkulaci vzduchu urychlující rozkladný proces.

Hecht 4600

Hecht 4600

Hodnocení: 2
1 599 Kč

Rychlejší kompostování je s tímto plastovým kompostérem Hecht 4600 hračka! Speciální tvar kompostéru umožňuje cirkulaci vzduchu, která urychluje kompostování.

Joseph Joseph Nádoba na kompostovatelný odpad Stack 4L Stone
1 069 Kč

Nádobka na kompostovatelný odpad JOSEPH JOSEPH Stack 4 je navržena tak, aby redukovala zápach, který se přirozeně uvolňuje ze shromážděných zbytků jídla. Přispívá k tomu promyšlená ventilace snižující vlhkost – hlavní příčinu nepříjemného zápachu.

AL-KO Jumbo 800 kompostér

AL-KO Jumbo 800 kompostér

Hodnocení: 4,6
1 590 Kč 1 437 Kč

Lehce smontovatelný, otevřený stavebnicový kompostér AL-KO Jumbo 800 pro středně velké zahrady.

shumee Laťkový kompostér impregnovaná borovice 160 x 80 x 58 cm
1 188 Kč

Tento dřevěný kompostér je určený pro recyklaci. Zapadne do každé zahrady. Kompostér vám umožní udržovat na zahradě pořádek. Konstrukce z latěk napomáhá proudění vzduchu, které z bioodpadu udělá kompost bohatý na živiny. Kompostér je vyrobený z borového masivu se zelenou impregnací, který je pevný,

Jelínek - trading Kompostér K-700
2 683 Kč 2 569 Kč

Kompostér K 700 se vyznačuje novou konstrukcí, velkým množstvím provzdušňovacích otvorů, estetickým designem a jednoduchou montáží. Je vyroben z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal).

Juwel Kompostér JUWEL AEROQUICK 890 XXL
6 880 Kč

Výrobce – JUWEL, RAKOUSKO Největší model kompostéru od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Aktivní větrací systém se stěnovými žaluziemi je k dispozici pouze u kompostérů od společnosti JUWEL.

shumee Laťkový kompostér 0,54 m³ čtvercový dřevo
1 045 Kč

Tento dřevěný kompostér s celkovou kapacitou 0,54 m3 je dokonalým řešením pro kompostování vašeho organického odpadu. Jeho nenápadná konstrukce krásně splyne s prostředím jakékoli zahrady. Laťková konstrukce kompostéru je nejen praktickým a estetickým řešením pro váš organický odpad, ale také zaruču

Joseph Joseph Nádoba na kompostovatelný odpad Stack 4L Graphite
1 069 Kč

Nádobka na kompostovatelný odpad JOSEPH JOSEPH Stack 4 je navržena tak, aby redukovala zápach, který se přirozeně uvolňuje ze shromážděných zbytků jídla. Přispívá k tomu promyšlená ventilace snižující vlhkost – hlavní příčinu nepříjemného zápachu.

Jelínek - trading Kompostér K-390
1 490 Kč 1 199 Kč

Kompostér K 390 je nejrozšířenější typ kompostéru, který je vhodný pro středně velké zahrady. Tento výrobek je prověřen mnoha lety výroby. Kompostér je vyroben z recyklovaného plastu, nádoba nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismů, červů a žížal). Je opatřen víkem s otočným ventilem pro regulaci prostupu vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování.

KETER E-kompostér 470L

KETER E-kompostér 470L

Hodnocení: 4
1 000 Kč

Plastový kompostér o obsahu 470L s podstavcem. Speciální tvar zajišťuje cirkulaci vzduchu.

Jelínek - trading Kompostér K-290
1 249 Kč 990 Kč

Kompostér K 290 je malý kompostér, ideální pomocník pro malou zahrádku. Je vyroben z recyklovaného plastu (vysokohustotního polyetylénu), nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal). Je opatřen víkem s otočným ventilem pro regulaci prostupu vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování.

Agro Urychlovač kompostu 1 l
191 Kč

Výrazně zkracuje dobu potřebnou pro vznik kompostu. Obsahuje směs nezávadných, užitečných bakterií a enzymů, které přirozenou cestou rozkládají odpad organického původu. Umožňuje tak rychlé kompostování kuchyňských a zahradních odpadů, posečené trávy a spadaného listí.

M.A.T. Group kompostér bubnový dvoukomorový 2x105l PH+kov
2 360 Kč

Dvoukomorový bubnový kompostér 2 × 105 l se skvělým otáčivým systémem připraví plnohodnotný kompost až 5 x rychleji než u klasického kompostování, zároveň zabrání šíření zápachu a vábení hmyzu.

Urbalive Vermikompostér slonová kost
3 203 Kč 3 140 Kč

Vermikompostér je nádoba určená k domácímu kompostování kuchyňského bioodpadu pomocí kalifornských žížal. Udržba i čištění vermikompostéru je snadné. Při dodržování  několika pravidel je kompostování bezproblémové.

KETER Mega kompostér 650 L

KETER Mega kompostér 650 L

Hodnocení: 4,3
1 340 Kč 1 229 Kč

Velký kompostér s automatickým otevíráním poklopu. Jeho speciální tvar umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, která urychluje kompostování. Také jej snadno sestavíte bez použití nářadí.

shumee Zahradní drátěný kompostér čtvercový 100 x 100 x 70 cm
1 093 Kč

Použijte tento kompostér ke kompostování organického odpadu, jako jsou listy, plevel, posekaná tráva a další odpad, který vzniká při zahradničení. Náš produkt je praktickým kompostérem, zhotoveným z vybraných materiálů a s pevnou strukturou. Tento kompostér má nízkou hmotnost a elegantní vzhled a je

Joseph Joseph Nádoba na kompostovatelný odpad Stack 4L, modrošedá
1 069 Kč

Nádobka na kompostovatelný odpad o obsahu 4L JOSEPH JOSEPH Stack 4 je navržena tak, aby redukovala zápach, který se přirozeně uvolňuje ze shromážděných zbytků jídla. Přispívá k tomu promyšlená ventilace snižující vlhkost – hlavní příčinu nepříjemného zápachu.

LanitPlast kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
6 450 Kč 4 838 Kč

První kompostér s vícekomorovým systémem. Je určen do všech moderních zahrad. Výrobek rakouské firmy JUWEL. Obsah 600 litrů.

shumee Zahradní kompostér hnědý 60 x 60 x 83 cm 300 l
1 569 Kč

Náš zahradní kompostér s ratanovým vzhledem vám poskytne dokonalé místo, kam můžete vyhazovat všechen organický odpad, včetně listí, plevele a posečené trávy. Koš na kompost je vyroben z plastu, skvěle tudíž odolává UV záření i nepříznivým vlivům počasí. Má lehkou konstrukci a vypadá velmi úhledně.

Juwel Kompostér JUWEL BIO 600
3 500 Kč

Výrobce – JUWEL, RAKOUSKO Základní model kompostéru řady BIO od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Odolný vůči UV záření a počasí. Vyrobeno z tříděného recyklovaného plastu. Silná stěna, velké dvojité víko.

Vidaxl Zahradní drátěný kompostér čtvercový 100 x 100 x 70 cm
1 177 Kč

Použijte tento kompostér ke kompostování organického odpadu, jako jsou listy, plevel, posekaná tráva a další odpad, který vzniká při zahradničení. Náš produkt je praktickým kompostérem, zhotoveným z vybraných materiálů a s pevnou strukturou.

Jelínek - trading Kompostér K-350
1 349 Kč 1 049 Kč

Kompostér K 350 je navržen pro nenáročné zahrádkáře s menší zahradou. Kompostér je vyroben z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal). Je opatřen víkem s otočným ventilem pro regulaci prostupu vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování.

vybaveniprouklid.cz Kompostér plastový černý - 350 l
1 330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komposter 350 l – vhodný pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. Konstrukce kompostéru umožňuje letní i zimní provoz. Nádoba kompostéru nemá dno a je opatřena bočními dvířky pro vyjímání kompostu s otvory sloužícími k provzdušňování.

Hecht 36

Hecht 36

Hodnocení: 3,9
999 Kč

Rychlejší kompostování je s tímto plastovým kompostérem hračka! Speciální tvar kompostéru umožňuje cirkulaci vzduchu, která urychluje kompostování.

Jelínek - trading Kompostér K-400
1 579 Kč

Kompostér K 400 se vyznačuje novou konstrukcí, velkým množstvím provzdušňovacích otvorů, estetickým designem a jednoduchou montáží. Kompostér je vhodný pro středně velké zahrady do 400 m2. Je vyroben z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal).

M.A.T. Group kompostér bubnový 105l PH
1 390 Kč

Bubnový kompostér 105 l se skvělým otáčivým systémem připraví plnohodnotný kompost až 5 x rychleji než u klasického kompostování, zároveň zabrání šíření zápachu a vábení hmyzu.

vybaveniprouklid.cz Kompostér prémiový ThermoStar zelený - 600 l
2 661 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komposter 600 l – prémiový kompostér vyrobený z thermolenu je vhodný pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. Kompostér má výbornou tepelnou izolaci a odolnost proti povětrnostním vlivům. Odolný proti UV záření.

LanitPlast kompostér JUWEL BIO 400
2 690 Kč 2 421 Kč

Základní model kompostéru řady BIO od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Odolný vůči UV záření a počasí. Silná stěna, velké dvojité víko. Kompostéry řady BIO jsou charakterizovány dobrou ventilací a rychlým kompostovacím procesem. Obsah 400 litrů.

LanitPlast kompostér JUWEL BIO 600
3 890 Kč 3 501 Kč

Základní model kompostéru řady BIO od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Odolný vůči UV záření a počasí. Silná stěna, velké dvojité víko. Kompostéry řady BIO jsou charakterizovány dobrou ventilací a rychlým kompostovacím procesem. Obsah 600 litrů.

Nature Kompostér černý 1200 l 6071483
6 134 Kč

Tento termokompostér značky Nature bude perfektní volbou pro snadné a rychlé kompostování. Tento termokompostér je vyroben z černě zbarveného izolačního polypropylenu. Sestavení je snadné a rychlé díky zámkovému pantovému systému.

shumee Zahradní kompostér šedý 60 x 60 x 73 cm 260 l
1 220 Kč
+ doprava zdarma

Náš zahradní kompostér vám poskytne dokonalé místo, kam můžete vyhazovat všechen organický odpad, včetně listí, plevele a posečené trávy. Koš na kompost je vyroben z plastu, skvěle tudíž odolává UV záření i nepříznivým vlivům počasí. Má lehkou konstrukci a vypadá velmi úhledně. Disponuje rozděleným

Vidaxl Zahradní kompostér šedý 60 x 60 x 73 cm 260 l
1 332 Kč

Náš zahradní kompostér vám poskytne dokonalé místo, kam můžete vyhazovat všechen organický odpad, včetně listí, plevele a posečené trávy. Koš na kompost je vyroben z plastu, skvěle tudíž odolává UV záření i nepříznivým vlivům počasí. Má lehkou konstrukci a vypadá velmi úhledně.

Juwel Kompostér JUWEL AEROQUICK 420
4 640 Kč

Výrobce – JUWEL, RAKOUSKO Menší model kompostéru řady AEROQUICK od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Aktivní větrací systém se stěnovými žaluziemi je k dispozici pouze u kompostérů od společnosti JUWEL.

Juwel Kompostér JUWEL BIO 400
2 420 Kč

Výrobce – JUWEL, RAKOUSKO Základní model kompostéru řady BIO od prémiového rakouského výrobce JUWEL. Odolný vůči UV záření a počasí. Vyrobeno z tříděného recyklovaného plastu. Silná stěna, velké dvojité víko.

Kompostéry

Začnete s kompostováním a vyberte si přesně takový kompostér, jaký potřebujete. Budete kompostovat v bytě nebo na balkóně a navíc celoročně, nejenom od jara do zimy? Sáhněte po malých zateplených plastových kompostérech o objemu 400-600 litrů. Plánujete kompostovat na zahradě? Tam vám bude stačit jednoduchý kompostér bez dna s přístupem vzduchu, žížal a dalších půdních organismů. Můžete si ho i sami jednoduše sestavit z toho, co máte po ruce.

A jak si založit domácí kompost?

Poté, co si vyberete vhodnou nádobu, vyberte i vhodné místo pro její umístění. Kompost by neměl stát na přímém slunci nebo být dlouho vystaven větru a velkému dešti. Jestliže máte vybráno, začněte umístěním drobných větviček a slámy na dně kompostéru - ty vytvoří vrstvu, kterou může proudit vzduch a zároveň izoluje od zápachu.

Ve chvíli, kdy do kompostu dáte hodně trávy, listí nebo zbytků zeleniny, promíchejte obsah kompostu s trochou obyčejné zeminy a kompostování tím urychlíte. Jednou za čas je pak fajn kompost překopat a provzdušnit, čímž opět akcelerujete proces rozkladu kompostu. Můžete si také pomocí speciálními přípravky, jaku jsou urychlovače kompostu nebo aktivátory kompostů.

Jak kontrolovat, zda jsou procesy v kompostu na správné cestě? Kompost by měl vždy být vlhký na dotek, takže se neštiťte a občas kompost ručně otestujte.

  Co patří do kompostu?

 • zbytky ovoce a zeleniny
 • slupky z citrusových plodů
 • odkvetlé květiny nenapadené škůdci nebo chorobami
 • tráva, listí, drobné větve, štěpka, piliny, hobliny, kůra, popel z dřeva
 • čajové sáčky, káva, rozložitelný papír
 • bobky od vašich domácích mazlíčků, jako jsou např. králíci a morčata

  Co nepatří do kompostu?

 • bramborová nať
 • pecky z ovoce, maso, kosti, tuky
 • kameny, stavební suť, popel z uhlí
 • výkaly psů a koček